Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:
mazowieckie
Dodano: 2018-03-01 21:35:17
Modyfikacje: 2018-03-01 21:35:17
Ilość odsłon: 67

Ogłoszenie
Audyty. Jeśli znasz j.angielski zapracuj w 4 godziny do 500 zł

Kategoria: praca dorywcza,

Region: mazowieckie

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Szanowni Państwo.

Globalny Potentat w kompleksowych badaniach rynku z siedzibą w Belgii od ponad 15 lat obecny w Europie oraz ponad 100 innych krajów świata. Realizuje zlecone badania od Master Card, Visa, Mercedes-Benz, BMW, JEEP, Firm Motoryzacyjnych, Banków, Hoteli, Prestiżowych salonów mody, Centrów Handlowych …
W Polsce poszukujemy 500 osób znających j. angielski w piśmie i mowie do współpracy (praca dodatkowa w terenie, raportowanie przez internet)) oferując europejskie stawki wynagrodzenia za poufne lub oficjalne audyty oraz inne badania rynkowe. Badania mogą Państwo wykonywać w ok. 200 miastach Polski oraz poza Polską w każdym kraju działania Firmy (np. w czasie dowolnego pobytu w innym mieście lub kraju).

Aby przystąpić do wykonania pierwszego Audytu lub innego zleconego Badania należy:
- zarejestrować się bezpłatnie w Portalu Firmy (bezpłatne uczestnictwo)– po zalogowaniu zapoznać się z FAQ –wybrać specjalizację oraz ukończyć pozytywnie bezpłatne podstawowe szkolenie w j.angielskim (do zaliczenia działy, Państwo ustalają ile działów przerobić i do kiedy ukończyć szkolenie ) – potwierdzić prawdziwość danych osobowych – uzupełnić wszystkie wymagane dane w osobistym profilu.


Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.