Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2021-08-24 13:58:47
Modyfikacje: 2021-08-24 13:58:47
Ilość odsłon: 36

Ogłoszenie
BADANIA TECHNICZNE PRZEGLĄDY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW I MASZYN ELTRAS BIAŁYSTOK

Kategoria: samochody,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Stacja diagnostyczna ELTRAS mieszcząca się przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku dysponuje nowoczesną ścieżką diagnostyczną oraz doświadczonym zespołem diagnostów samochodowych zapewniających kompleksowe usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn wszelkiego typu, w tym maszyn budowlanych, drogowych, rolniczych oraz pojazdów specjalistycznych i ciężarowych. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ELTRAS posiada ogromne doświadczenie w diagnostyce pojazdów ciężarowych, specjalistycznych maszyn: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki chwytakowe i inne maszyny oraz dysponuje warsztatem mechanicznym zapewniającym naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i sprzętu. Warsztat mechaniczny należący do stacji kontroli pojazdów ELTRAS zapewnia możliwość dokonania niezbędnych napraw, regulacji lub wymiany części nawet w trakcie trwania przeglądu diagnostycznego, co pozwala na sprawne usunięcie usterek i ponowne podejście do badania technicznego w trakcie jednej wizyty w stacji diagnostycznej. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS dysponuje przestronnym parkingiem przed budynkiem stacji, nowoczesną ścieżką diagnostyczną umożliwiającą pomiar takich parametrów jak poziom emisji hałasu, emisji spalin, tester złącz do przyczep, tester szczelności instalacji gazowej zamontowanej w samochodzie. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje przeglądy diagnostyczne, przeglądy techniczne pojazdów przed zakupem pojazdu, sprowadzanych z zagranicy, ponownie dopuszczonych do ruchu po wypadku, kolizji, oferuje doradztwo w zakresie eksploatacji pojazdów oraz wymaganych dokumentów i zaświadczeń.
Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w eksploatacji oraz obsłudze pojazdów ciężarowych, maszyn oraz specjalistycznego sprzętu rozładunkowego, przeładunkowego. Firma ELTRAS wykonuje usługi rozładunku, przeładunku i transportu towarów i materiałów przy użyciu naczep niskopodwoziowych oraz przyczep przystosowanych także do transportu materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, nawozy, węgiel, pasze na terenie całego kraju. Usługi transportowe realizują doświadczeni kierowcy, gwarantując terminowość realizacji zlecenia i bezpieczeństwo transportu ładunku. Firma ELTRAS dysponuje maszynami budowlanymi do wynajęcia na doskonałych warunkach w konkurencyjnej cenie. Firma ELTRAS w ramach zapewnienia kompleksowej oferty swoim klientom uruchomiła serwis przewodów hydrauliki siłowej, wyposażony w profesjonalne narzędzia do zakuwania przewodów oraz pełen asortyment akcesoriów służących do dowolnego przystosowania przewodów hydraulicznych do pojazdu lub maszyny. Serwis hydrauliki siłowej ELTRAS oferuje usługi z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii, co pozwala znacznie skrócić czas przestoju uszkodzonych maszyn i pojazdów. Usługi serwisowe realizowane są po wcześniejszym uzgodnieniu warunków realizacji zlecenia z obsługą firmy ELTRAS telefonicznie pod numerem 508 170 179 oraz 85 652 51 32 w godzinach pracy serwisu.
Szczegóły oferty usług firmy ELTRAS dostępne są na stronie internetowej www.eltras.pl

Słowa kluczowe: przeglądy techniczne stacja diagnostyczna badania techniczne.eltras białystok diagnostyka pojazdów

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.