Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa
mazowieckie
Dodano: 2020-10-03 13:56:27
Modyfikacje: 2020-10-03 13:56:27
Ilość odsłon: 11

Ogłoszenie
Budowa maszyn i urządzeń

Kategoria: sprzedam inne,

Region: mazowieckie, Warszawa

Firma Inox3DSystem, której siedziba znajduje się w Warszawie zajmuje się produkcją maszyn sterowanych za pomocą komputerów. Działa na rynku już od wielu lat, obsługując zarówno małe firmy, jak również fabryki. Firma ma bardzo nowoczesny park maszynowy. Zatrudnia doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę- inżynierów, elektroników, mechaników a także programistów. Zapewnia kompetentne wsparcie a także indywidualne podejście do każdego przyjętego zamówienia. Tworząc projekty a także budując maszyny, intensywnie współpracuje z klientami na każdym etapie. Tworzy oprogramowanie sterujące, udostępnia dokumentację powykonawczą a także włącza maszynę na miejscu u danego klienta. Na wszystkie urządzenia udziela gwarancji oraz gwarantuje opiekę serwisową. Budowa maszyn oraz urządzeń to tylko 1 z obszarów działania tej firmy. Firma Inox3DSystem świadczy także usługi frezowania a także toczenia w tworzywie, aluminium czy stali wysokogantunkowej. Tworzy konstrukcje ze stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej takie jak zbiorniki czy balustrady. Specjalizuje się obrabianiem stopów magnezu. Oferuje też usługi spawalnicze z dojazdem do swoich klientów.

Słowa kluczowe: Budowa maszyn i urządzeń

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.