Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: cds-dieta.pl
Dodano: 2017-01-24 13:11:23
Modyfikacje: 2018-09-18 11:03:47
Ilość odsłon: 150

Ogłoszenie
CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ PORADNIA DIETETYK WIZYTY DOMOWE BIAŁYSTOK

Kategoria: inne usługi,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje pełen zakres usług z zakresu zdrowego żywienia. Wizyta u dietetyka w Centrum Dietetyki Stosowanej obejmuje analizę składu ciała, opracowanie jadłospisu oraz dopasowanie diety oraz zaleceń do trybu życia oraz aktywności Pacjenta. Stosowanie indywidualnie opracowanej diety jest podstawą skutecznego odchudzania. Skuteczność diet odchudzających opracowanych przez dietetyka jest wyższa niż popularnych diet odchudzających, które znaleźć można w Internecie. Przewaga metod opracowanych przez dietetyka polega na dokładnym poznaniu dotychczasowego sposobu żywienia Pacjenta oraz dopasowaniu diety oraz jej składników do upodobań żywieniowych Pacjenta.
Dodatkową korzyścią z wizyty w poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej jest poprawa ogólnego stanu zdrowia, dzięki zaleceniom dietetyka, który dopasowuje dietę i umożliwia: obniżenie ciśnienia, obniżenie poziomu cholesterolu, profilaktykę chorób serca oraz sprawniejszy powrót do zdrowia. Konsultacje z dietetykiem w Centrum Dietetyki Stosowanej prowadzimy online oraz w trakcie wizyt domowych, w sytuacji, gdy Pacjent nie ma możliwości pojawić się na wizytę w poradni.
Wszystkie osoby zainteresowane ofertą poradni Centrum Dietetyki Stosowanej zapraszamy do nowej przychodni przy ul. Św. Andrzeja Boboli 1. Udostępniamy bezpłatny parking, a budynek, w którym mieści się poradnia przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferta Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest na www.cds-dieta.pl , na stronie można również zakupić pakiety usług dla siebie lub bliskich. Wizyty w poradni dietetycznej CDS można umawiać także telefonicznie 792 930 144 oraz przez e-mail: info@cds-dieta.pl

Słowa kluczowe: poradnia dietetyczna poradnia Bialystok odchudzanie Białystok dietetyk Bialystok

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.