Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Wrocław
dolnośląskie
Strona WWW: omnident.pl
Dodano: 2017-07-02 22:13:50
Modyfikacje: 2017-07-02 22:13:50
Ilość odsłon: 174

Ogłoszenie
Chirurgia stomatologiczna

Kategoria: pielęgnacja, uroda,

Region: dolnośląskie, Wrocław

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Wielu ludzi chciałoby, żeby o zdrowie ich zębów dbał wykwalifikowany stomatolog z Wrocławia. Idealną propozycję dla nich stanowi przychodnia omniDENT. Pomimo ponad dwudziestoletniego doświadczenia nieustannie dbamy o rozwój swoich umiejętności. Posiadana wiedza oraz bardzo dobre wyposażenie placówki sprawiają, że możemy zaoferować swoim pacjentom obszerny zakres usług stomatologicznych. Wykonujemy między innymi takie zadania jak endodoncja, wszczepianie implantów oraz leczenie zębów mlecznych. Zapraszamy również te osoby, które chciałyby wykonać wybielanie zębów we Wrocławiu albo są zainteresowane innymi zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej. Troszczymy się zarówno o zdrowie zębów, jak i o dobre samopoczucie naszych pacjentów. Przed rozpoczęciem zabiegu stosujemy odpowiednie środki znieczulające, dlatego wizyta w omniDENT przebiega bez niepotrzebnego bólu. Namawiamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą oraz do wizyty w przychodni, celem poprawy zdrowia i wyglądu swoich zębów.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.