Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2021-09-27 12:34:15
Modyfikacje: 2021-09-27 12:34:15
Ilość odsłon: 14

Ogłoszenie
DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS SERWIS HYDRAULIKI SIŁOWEJ NAPRAWA CZĘŚCI BIAŁYSTOK

Kategoria: inne usługi,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości świadczonych usług z zakresu rozładunku, transportu towarów, ładunków, napraw pojazdów oraz kompleksowej diagnostyki pojazdów i maszyn w należącej do firmy ELTRAS stacji diagnostycznej. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS dysponuje nowoczesnym zapleczem diagnostycznym zapewniającym kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdów i maszyn z wykorzystaniem nowoczesnej ścieżki diagnostycznej, umożliwiającej także ocenę takich parametrów technicznych jak pomiar emisji spalin, poziom emisji hałasu, tester złącz do przyczep oraz narzędzia diagnostyczne do oceny stanu instalacji gazowej w samochodzie. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS wykonuje przeglądy diagnostyczne, badania techniczne wszelkich pojazdów oraz maszyn, w tym maszyn rolniczych, budowlanych, drogowych, autobusów oraz pojazdów zabytkowych. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ELTRAS zlokalizowana jest przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku, posiada przestronny parking dla dużych samochodów, wygodne kanapy dla osób oczekujących na badanie techniczne oraz warsztat mechaniki pojazdowej, w którym klienci stacji diagnostycznej mogą dokonać drobnych napraw, usunięcia usterek nawet w trakcie trwania badania technicznego. Możliwość skorzystania z usług warsztatu mechanicznego należącego do ELTRAS skraca czas naprawy oraz oczekiwania na ponowną ocenę stanu technicznego pojazdu w trakcie przeglądu. Doświadczeni diagności oraz mechanicy z ELTRAS zapewniają najwyższą jakość usług oraz sprawną i miłą obsługę klienta. Firma ELTRAS dba o zapewnienie najwyższej jakości usług oraz kompleksową ofertę, co sprawia, że klienci wybierają firmę ELTRAS jako zaufanego partnera we współpracy. Współpraca z ELTRAS oraz wybór świadczonych przez ELTRAS usług oznacza możliwość korzystania z pełnej oferty usług diagnostycznych, transportowych, rozładunkowych, usług warsztatu i napraw pojazdów oraz możliwości negocjowania cen za usługi, warunków współpracy czy terminów. Firma ELTRAS nieustannie dba o poszerzanie oferty o nowe usługi oraz korzystne rozwiązania dla klientów z zakresu diagnostyki i napraw pojazdów i maszyn, usług serwisowych przewodów hydrauliki siłowej, wynajmu maszyn budowlanych, drogowych, przeładunkowych. Firma ELTRAS świadczy usługi serwisowe w zakresie naprawy, wymiany, przystosowania przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach z możliwością dojazdu serwisantów na miejsce awarii lub do siedziby klienta. Serwisu oraz napraw hydrauliki siłowej dokonują specjaliści przy użyciu najwyższej klasy zakuwarek, z możliwością dowolnego przystosowania przewodu za sprawą szerokiego asortymentu produktów do zakuwania węży dostępnego na miejscu tj. szybkozłącza, obejmy, złącza obrotowe, zawory, okucia, adaptery i inne.
Serwis przewodów hydrauliki siłowej ELTRAS zapewnia usługi serwisowe z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu warunków realizacji zlecenia z obsługą firmy ELTRAS pod numerem 85 652 51 32. Obsługa ELTRAS obsługuje również elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego, wynajmu pojazdów i maszyn, zleceń transportowych i innych. Z ofertą firmy wstępnie można zapoznać się na stronie www.eltras.pl lub na www.stacjakontroli.bialystok.pl

Słowa kluczowe: przeglądy techniczne stacja diagnostyczna badania techniczne.eltras białystok diagnostyka pojazdów

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.