Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 516 052 350
Region: Szczecin
zachodniopomorskie
Strona WWW: centrumdietetyki. com
Dodano: 2021-04-18 17:17:03
Modyfikacje: 2021-04-18 17:22:59
Ilość odsłon: 27

Ogłoszenie
Dietetyk oferuje pomoc w odchudzaniu

Kategoria: inne usługi,

Region: zachodniopomorskie, Szczecin

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Dietetyk to specjalista, który zajmuje się m.in. pomocą w rozwiązywaniu problemów z odżywianiem u ludzi zdrowych oraz chorych. Jeśli uważasz, że przydałoby ci się wsparcie od strony dietetyka, to zachęcamy cię do kontaktu z Centrum Dietetyki i Aktywności. To przychodnia prowadzona przez mgr Piotra Lewandowskiego - specjalisty należącego do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, który posiada doświadczenie w pracy ze sportowcami oraz osobami doświadczających chorób dietozależnych. W jaki sposób można umówić wizytę w przychodni? Sposobów jest kilka ale chyba najdogodniejszym jest platforma do rejestracji wizyt z której można skorzystać na stronie centrumdietetyki.com. Jest w tym wypadku możliwość podglądu wszystkich wolnych/zajętych terminów co ułatwia wybór najdogodniejszego momentu na wizytę. Oprócz tej metody do dyspozycji pozostaje kontakt telefoniczny lub mailowy. Mając już ustalony termin warto zapoznać się z informacjami przydatnymi podczas pierwszego spotkania z dietetykiem, które zamieszczone są na stronie Centrum Dietetyki i Aktywności.
Jakie są godziny pracy przychodni?
Pracujemy od 10.00 do 18.00 (pon. - czw.) oraz od 10.00 do 14.00 (pt.). W weekendy przychodnia jest nieczynna.
Jaki jest koszt wizyt?
Pierwsza konsultacja - 120 zł, wizyta kontrolna - 80 zł.
W trakcie pierwszego spotkania oferujemy badanie polegające na pomiarze składu ciała, oceniamy dotychczasowy sposób odżywiania, poznajemy preferencje smakowe i kulinarne, analizujemy wyniki badania. Po uzyskaniu niezbędnych informacji proponujemy indywidualną dietę wraz z programem treningowym. Oferujemy diety na okres 1 tygodnia, 2 tygodni, 3 tygodni. Otrzymujesz gotowy jadłospis na wybrany okres czasu, który jest dostosowany do twojego stanu zdrowia, preferencji kulinarnych i potrzeb.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko programy dietetyczne. Proponujemy pakiety wśród których znajdują się dodatkowe usługi jak np. coaching dietetyczny, zakupy wspólnie z dietetykiem, wspólne treningi, dodatki w postaci książki lub filmu wspierających odchudzanie.

Słowa kluczowe: odchudzanie zdrowie usługi nadwaga dietetyk Szczecin

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.