Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa
mazowieckie
Dodano: 2018-07-10 22:42:18
Modyfikacje: 2018-07-10 22:42:18
Ilość odsłon: 186

Ogłoszenie
firma remontowo budowlana

Kategoria: remont, budowa,

Region: mazowieckie, Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Consulting Sati sp. z o. o. wykonuje kompleksowe remonty, przebudowy, adaptacje. Obiekty w jakich wykonujemy usługi to mieszkania, domy, lokale handlowe, lokale gastronomiczne itp. n Usługi remontowo budowlane wykonujemy kompleksowo, doradzamy w wyborze materiałów, dostarczamy materiały. n Na tle konkurencji wyróżniają nas uprawnienia budowlane, poświadczone doświadczeniem. nPosiadamy uprawnienia:nn- Uprawnienia elektryczne w zakresie instalacyjnym jak i dozoru, co znaczy że po za wykonaniem instalacji elektrycznej, dokonamy pomiarów i wystawiamy protokół odbioru. n- Uprawnienia gazowe, które pozwalają na wykonanie lub przebudowę instalacji gazowej. Uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru dopuszczają pomiar i protokół odbioru. n- Uprawnienia technologiczne ogólnobudowlane, potwierdzające kwalifikacje posiadanej wiedzy na temat materiałów i technologii obecnie stosowanych w budownictwie, umożliwiają także do odbiorów prac. n- Uprawnienia BHP, które obecnie są niezbędne do wykonywania zadań przez pracowników. n- Uprawnienia wysokościowe, pozwalające na prace na wysokości, zarówno alpinistyczne jak i budowlane. n- Uprawnienia sanitarno – hydrauliczne, potwierdzające kwalifikacje związane z umiejętnościami wykonania instalacji wodnych, kanalizacyjnych, i centralnego ogrzewania. n- Uprawnienia hydrauliczne potwierdzające kwalifikacje montaży kotłów centralnego ogrzewania. n- Posiadamy uprawnienia kosztorysowania, potwierdzające kwalifikacje wykonania wycen i kosztorysów. n- Wykonujemy ścianki działowe, wyburzenia lub budowy, posiadamy uprawnienia związane z wykonaniem prac, technologiami itp.

Słowa kluczowe: kompleksowe remonty firma remontowo budowlana

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.