Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2021-08-06 09:57:36
Modyfikacje: 2021-08-06 09:57:36
Ilość odsłon: 32

Ogłoszenie
HYDRAULIKA SIŁOWA BIAŁYSTOK NAPRAWA WYMIANA REGENERACJA PRZEWODÓW ELTRAS

Kategoria: inne pojazdy,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS oferuje klientom kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki pojazdów i maszyn rolniczych, budowlanych, drogowych, transportu ciężarowego ładunków i towarów, usługi warsztatowe z zakresu napraw mechanicznych samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn oraz serwis przewodów hydrauliki siłowej. Firma ELTRAS prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, która oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne pojazdów, przeglądy techniczne, przeglądy diagnostyczne wraz z możliwością naprawy pojazdu oraz usunięcia drobnych usterek do przeglądu bezpośrednio w warsztacie mechanicznym należącym do ELTRAS. Stacja diagnostyczna ELTRAS dysponuje nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi pozwalającymi dokonać starannej oceny stanu technicznego pojazdu, ze wskazaniem obszarów wymagających uwagi w najbliższym czasie oraz bezpłatną opcją przypomnienia o zbliżającym się terminie kolejnego badania technicznego w ELTRAS. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS dysponuje przestronnym placem dla dużych pojazdów przed budynkiem stacji, poczekalnią dla klientów stacji diagnostycznej, warsztatem samochodowym, w którym można dokonać regulacji: świateł, zbieżności, napraw i wymiany części. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych mechaników i diagnostów samochodowych, którzy zapewniają najwyższą jakość obsługi, sprawną realizację zleceń oraz doradztwo w zakresie eksploatacji pojazdu. Firma ELTRAS świadczy profesjonalne usługi rozładunkowe, transportu ciężarowego, transportu niskopodwoziowego oraz wynajmu pojazdów ciężarowych oraz maszyn: koparko-ładowarki, ładowarki kołowe, koparki chwytakowe/przeładunkowe. Firma ELTRAS oferuje maszyny pewne, w doskonałym stanie technicznym, dostępne na atrakcyjnych warunkach z możliwością negocjowania warunków najmu. Doświadczenia związane z naprawą i eksploatacją pojazdów ciężarowych, specjalistycznych oraz maszyn pozwoliło na uruchomienie serwisu przewodów hydrauliki siłowej, obsługującego przewody o dowolnym przekroju, z możliwością przystosowania przewodu hydrauliki siłowej do dowolnego pojazdu i maszyny. Firma ELTRAS posiada na stałe w ofercie szeroki wybór końcówek i złączy do przystosowania przewodów tj. złącza, kolanka, trójniki, okucia, obejmy, adaptery, zawory, rozdzielacze. Firma ELTRAS wykonuje usługi zakuwania węży hydraulicznych profesjonalnie, rzetelnie i terminowo realizuje usługi naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej. Serwis przewodów hydraulicznych wykonuje naprawy stacjonarnie przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku oraz z dojazdem do klienta na miejsce awarii po wcześniejszym uzgodnieniu warunków zlecenia telefonicznie pod numerem 508 170 179. Zakuwanie węży hydraulicznych jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, bezpieczne i stanowi alternatywę dla wymiany przewodów na nowe. Zachęcamy klientów do zapoznania z ofertą firmy ELTRAS na stronie www.eltras.pl oraz telefonicznego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.

Słowa kluczowe: zakuwanie węży hydraulicznych zakuwarka do węży Białystok zakuwanie przewodów zakuwanie Białystok zakuwanie produkcja węży serwis węży hydraulicznych

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.