Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501 155 036
Region: Gdańsk
pomorskie
Strona WWW: ziemlewski.pl/
Dodano: 2018-05-21 18:17:49
Modyfikacje: 2018-05-21 18:17:49
Ilość odsłon: 15

Ogłoszenie
Impladent - klinika stomatologiczna

Kategoria: inne usługi,

Region: pomorskie, Gdańsk

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

IMPLADENT Medical & Dental Clinic to ciesząca się bardzo dobrą opinią klinika stomatologiczna, która wykonuje zabiegi na najwyższym poziomie. Zaliczana do jednej z najnowocześniejszych tego typu placówek w naszym kraju jest najlepszym dowodem na to, że również w naszym kraju wizyta u stomatologa nie musi wiązać się z bólem. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala na oferowanie najbardziej skomplikowanych zabiegów. Klinika sięga po najnowocześniejsze urządzenia, które kupione zostały od znanych producentów.

Jej bardzo dużym atutem jest mający bogate doświadczenie zespół, który nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. W ofercie kliniki znalazły się zabiegi z zakresu protetyki i ortodoncji. Po pomoc mogą zgłosić się tutaj również osoby , których problemem jest paradontoza, a także ci, którzy wymagają leczenia kanałowego. W procesie diagnostycznym specjaliści w klinice IMPLADENT Medical & Dental Clinic sięgają po takie nowoczesne metody, jak tomograf komputerowy, cefalometrię oraz zdjęcia zębowe. Klinika IMPLADENT Medical & Dental Clinic to miejsce, w którym każdy pacjent poczuje się komfortowo.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: gabinet@ziemlewski.pl
http://www.ziemlewski.pl/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.