Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501 155 036
Region: Gdańsk
pomorskie
Strona WWW: ziemlewski.pl/
Dodano: 2018-07-04 23:17:47
Modyfikacje: 2018-07-04 23:17:47
Ilość odsłon: 69

Ogłoszenie
Impladent - renomowana klinika stomatologiczna

Kategoria: inne usługi,

Region: pomorskie, Gdańsk

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

IMPLADENT Medical & Dental Clinic to ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów klinika stomatologiczna, która wykonuje zabiegi na wysokim poziomie. Zaliczana do jednej z najbardziej nowoczesnych tego rodzaju placówek w Polsce jest najlepszym dowodem na to, że też w naszym kraju wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala na oferowanie wyjątkowo skomplikowanych zabiegów.

Klinika bazuje na najnowocześniejszych urządzeniach pochodzących od cenionych producentów. Jej ogromnym atutem jest mający szerokie doświadczenie zespół, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi z zakresu protetyki oraz ortodoncji. Pomoc mogą uzyskać tutaj także osoby , których problemem jest paradontoza, a także ci, którzy wymagają leczenia kanałowego. W procesie diagnostycznym specjaliści w klinice IMPLADENT Medical & Dental Clinic sięgają po takie nowoczesne metody, jak tomograf komputerowy, cefalometrię oraz zdjęcia zębowe. Klinika IMPLADENT Medical & Dental Clinic to miejsce, w którym leczenie zostanie przeprowadzone perfekcyjnie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: gabinet@ziemlewski.pl
http://www.ziemlewski.pl/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.