Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 737 580 037
Region:

Strona WWW: kom-in.pl/
Dodano: 2019-05-13 00:42:09
Modyfikacje: 2019-05-13 00:42:09
Ilość odsłon: 9

Ogłoszenie
Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Kategoria: AGD, wyposażenie domu,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka także nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na fachowy serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute. W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość znajdujących się w ofercie produktów. Podkreślić należy, że nie powstają one w sposób taśmowy.

Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i niemałym gronem w pełni zadowolonych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też wyprodukowania kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta i jego samodzielnie opracowanego projektu. Daje swoim klientom też możliwość rozszerzenia gwarancji. Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich , którzy poszukują kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.