Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: cds-dieta.pl
Dodano: 2016-11-30 11:03:53
Modyfikacje: 2018-09-18 11:03:36
Ilość odsłon: 194

Ogłoszenie
KONSULTACJE Z DIETETYKIEM PORADNIA CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ BIAŁYSTOK

Kategoria: inne usługi,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej jest najchętniej wybieraną poradnią z uwagi na kompleksowy charakter świadczonych usług. Dietetycy Z Centrum Dietetyki Stosowanej dzięki doświadczeniu i udziałowi w licznych szkoleniach są w stanie stworzyć Pacjentowi dietę, będącą podstawą zdrowego stylu życia oraz pozwalającą osiągnąć zamierzone efekty odchudzania.
Oferta poradni została stworzona w oparciu o doświadczenie w leczeniu setek Pacjentów, którzy oprócz oczywistych rezultatów w postaci utraty wagi, chcieliby uniknąć ryzyka wielu chorób m.in. chorób serca, chorób tarczycy, chorób przewodu pokarmowego. Konsultacje z dietetykiem, opracowanie jadłospisu, analiza składu ciała oraz wygodna forma konsultacji przez Internet to jedynie niektóre z zalet wizyty w Centrum Dietetyki Stosowanej. Skuteczność diety dietetycy CDS zawdzięczają zaangażowaniu w proces chudnięcia swoich Pacjentów, rzetelnemu podejściu do opracowywania diety w oparciu o powszechnie dostępne produkty oraz wykorzystaniu najnowszych danych medycznych dotyczących wspierania Pacjentów w procesie odchudzania. Oferta poradni CDS została opracowana w formie wygodnych pakietów, które Pacjent może zamówić przez Internet. Każdy z pakietów zapewnia opiekę dietetyka, stworzenie jadłospisu, który pozwoli osiągnąć dodatkowe korzyści zdrowotne.
Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania telefonicznie pod numerem 792 930 144 oraz e-mail: info@cds-dieta.pl. Oferta poradni dietetycznej dostępna jest online na stronie www.cds-dieta.pl

Słowa kluczowe: poradnia dietetyczna poradnia Bialystok odchudzanie Białystok dietetyk Bialystok

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.