Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: cds-dieta.pl
Dodano: 2020-04-24 10:42:36
Modyfikacje: 2020-04-24 10:42:36
Ilość odsłon: 22

Ogłoszenie
KONSULTACJE Z DIETETYKIEM PRZEZ INTERNET DIETA ONLINE CDS BIAŁYSTOK

Kategoria: zdrowie, uroda,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Doświadczony zespół dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów i dostosowuje swoją ofertę usług dietetycznych do nowych warunków funkcjonowania. W ofercie poradni dietetycznej CDS dostępna jest opcja konsultacji dietetycznych online obejmująca kompleksowe usługi dietetyka w formie elektronicznej za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Konsultacje dietetyczne online spełniają wszelkie wytyczne standardowej porady dietetycznej udzielanej przez wykwalifikowanych dietetyków w poradni. Konsultacje internetowe z dietetykiem z Centrum Dietetyki Stosowanej dostępne są w wyjątkowo korzystnej cenowo ofercie, a jedynym odstępstwem od standardowej wizyty u dietetyka jest konieczność samodzielnego dokonania pomiarów obwodu ciała i kontrola wagi przez Pacjenta samodzielnie w trakcie konsultacji online. Porady dietetyka udzielane w trakcie konsultacji online spełniają wszelkie oczekiwania Pacjenta dotyczące wskazań żywieniowych dla Pacjenta, opracowania jadłospisu, opracowanie wytycznych diety, uwzględniają indywidualne preferencje żywieniowe Pacjenta oraz umożliwiają modyfikację jadłospisu w trakcie trwania diety. Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej umożliwiają Pacjentom konsultowanie postępów diety w trakcie jej trwania, konsultacje dotyczące jadłospisu oraz zapewniają możliwość rozszerzenia standardowego pakietu o opracowanie diety dla całej rodziny. Konsultacje online z dietetykiem obejmują również opracowanie diety w oparciu o przedstawione wyniki badań, analiz laboratoryjnych, uwzględniają przyjmowane leki i tryb życia Pacjenta. Wszelkie działania podejmowane przez Pacjenta w trakcie stosowania opracowanej przez dietetyka diety online niczym nie różnią się od zwykłej porady w gabinecie dietetyka.
Centrum Dietetyki Stosowanej dokłada wszelkich starań, aby utrzymać najwyższe standardy opieki nad Pacjentami poszukującymi porady dietetyka w czasie, kiedy osobiste wizyty w poradni nie mogą być realizowane. Szczegółowa oferta poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest za pośrednictwem strony www.cds-dieta.pl oraz telefonicznie 792 930 144. Konsultacje internetowe z dietetykiem CDS możliwe są po wybraniu formy konsultacji internetowych z oferty poradni, opłaceniu usługi konsultacji internetowych oraz wybraniu dogodnego dla Pacjenta terminu konsultacji. Korzystanie z konsultacji internetowych wymaga obsługi jednego z dostępnych komunikatorów internetowych tj. WhatsApp, Skype, Messenger. Dietetycy z CDS udzielają Pacjentom wszelkiego wsparcia w zakresie korzystania z narzędzi do komunikacji z dietetykiem w trakcie konsultacji online, dzięki czemu każdy Pacjent może swobodnie korzystać z elektronicznej formy konsultacji dietetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Dietetyki Stosowanej i zmiany nawyków żywieniowych już dziś, z pomocą dietetyka bez wychodzenia z domu.

Słowa kluczowe: poradnia dietetyczna online porady dietetyka online konsultacje z dietetykiem onlin internetowe konsultacje z diete dietetyk online Białystok CDS

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.