Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 502301262
Region:

Dodano: 2019-10-07 09:43:13
Modyfikacje: 2019-10-07 09:43:13
Ilość odsłon: 42

Ogłoszenie
Kredyty-Trudne Przypadki-Cała Polska-Kredyty Hipoteczne,Konsolidacyjne,Gotówkowe

Kategoria: usługi finansowe,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

YourFinance - Biuro kredytowe z 12-letnim doświadczeniem, specjalizujące się wpozyskiwaniu kredytowania dla osób w ciężkich sytuacjach finansowych, któreotrzymały odmowy w kilku bankach z równych powodów.Jeżelimasz problem z otrzymaniem kredytu zgłoś się do nas 502 301 262 lub58 765 02 29Obsługujemyteren całej Polski.Wszystkieformalności załatwisz w jednym miejscu. Wynegocjujemy dla Ciebienajkorzystniejszą ofertę kredytową.Profesjonalniei skutecznie usuwamy negatywne wpisy w bazach bik, br, krd (każdy przypadekrozpatrywany indywidualnie)Niepobieramy opłat i prowizji od klientów. Nie obsługujemy osób z bieżącymzajęciem komorniczym. Zadzwoń i przedstaw nam swoją sytuację, a my powiemy Cijaką masz szansę na uzyskanie kredytu.Posiadamyw ofercie kredyty dla osób, które nigdy nie zaciągały kredytu z tzw. zerowąhistorią kredytową.Kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne,konsolidacja hipoteczna:- kwotykredytów od 20.000zł do 2.000.000zł- okreskredytowania do 35 lat- do 80roku życia-akceptowane opóźnienia w bik (każdy przypadek rozpatrywany indywidualnie)- zakup,remont, budowa, refinansowanie-konsolidacja do 90% wartości nieruchomości-pożyczka hipoteczna do 80% wartości nieruchomości- umowazlecenie, o dzieło (minimum 6 miesięcy)- umowao pracę na czas określony i nieokreślony, emerytura, renta-działalność gospodarcza (ryczałt, karta podatkowa, książka  przychodów i rozchodów) Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne:- kwotykredytów do 500.000zł- Okreskredytowania do 12 lat- do 80roku życia-akceptowane opóźnienia w bik (każdy przypadek rozpatrywany indywidualnie)- umowazlecenie, o dzieło (minimum 6 miesięcy)- umowao pracę czas określony i nieokreślony, emerytura, renta-działalność gospodarcza (ryczałt, karta podatkowa, książka  przychodów i rozchodów)

 YourFinance ul. Czyżewskiego 38 pok 109 GdańskDokażdego klienta podchodzimy indywidualnie i przedstawiamy jakie są realneszanse na uzyskanie kredytu. Największym błędem jest szukanie kredytu na własnąrękę, ponieważ często bywa tak, że klient otrzyma kredyt tylko w jednym bankuspośród wszystkich dostępnych w Polsce. Dlatego też prawdopodobieństwo, że samitrafimy na właśnie ten bank jest znikome. Jeżeli nie możesz otrzymać kredytu wbanku, zgłoś się do naszego profesjonalnego biura kredytowego.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.