Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501-359-311
Region: Szczecin
zachodniopomorskie
Dodano: 2018-07-06 11:38:19
Modyfikacje: 2018-07-06 11:38:19
Ilość odsłon: 244

Ogłoszenie
Kremacje Szczecin

Kategoria: inne usługi,

Region: zachodniopomorskie, Szczecin

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Zakład pogrzebowy Horus ze Szczecina oferuje organizację pogrzebów różnego rodzaju, w tym pogrzebów kremacyjnych z urną. Ceremonie pogrzebowe, które przygotowujemy słyną z najwyższej jakości, solidności oraz co najważniejsze z poszanowania godności osoby zmarłej oraz jej rodziny i bliskich. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie pochówku. Decydując się na wybór naszej firmy otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Kremacja jako metoda spopielania zwłok posiada bardzo długą tradycję. Znana i praktykowana była już w czasach najdawniejszych. Należy zauważyć że taka forma pogrzebów jest akceptowalna przez wiele religii. Cały proces kremacji jest wykonywany zgodnie z restrykcyjnymi normami prawnymi i etycznymi. Po zakończeniu spopielania, prochy składa się w urnie, którą następnie umieszczę w grobie r Także z każdym rokiem przybywa zwolenników tej metody pogrzebu. Zakład pogrzebowy Horus Szczecin to wykonawca sprawdzony i solidny. Zrealizowaliśmy sporą liczbę zleceń, wypracowując renomę na szczecińskim rynku branży pogrzebowej. Zapewniamy Państwu w pełni profesjonalną opiekę i pomoc w trudnych chwilach. W przypadku konieczności prosimy o telefon do naszego biura. Nasza infolinia jest czynna przez całą dobę. Służymy radą i pomocą.

Słowa kluczowe: kremacje Szczecin pogrzeby Szczecin zakład pogrzebowy Szczecin

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.