Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa
mazowieckie
Strona WWW: s21.pl/ksw39/
Dodano: 2017-05-26 12:02:34
Modyfikacje: 2017-05-26 12:02:34
Ilość odsłon: 200

Ogłoszenie
ksw 39 za darmo

Kategoria: sport, rekreacja,

Region: mazowieckie, Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Takiego starcia w KSW także nie było. Podczas łączącej się wielkimi krokami gali KSW 39: Colosseum, w całej klatce organizacji zmierzy się z sobą dwóch aktualnych czempionów! Mamed Khalidov, mistrz klasie średniej stanie do boju z Borysem Mańkowskim, mistrzem kategorii półśredniej. Będzie wówczas walka dwóch niesamowitych osób i dwóch wspaniałych zawodników, która zwieńczy jedną z najtrudniejszych gal w akcji światowego MMA.

Mamed Khalidov wtedy nie tylko będąca legenda MMA, lecz i drink z najdoskonalszych i najniebezpieczniejszych zawodników klasy średniej na świecie. Od siedmiu lat i aż czternastu walk pozostaje niepokonany, zaś w przeciągu całej, bogatej kariery, tylko cztery z jego trzydziestu dziewięciu stoczonych bojów zatrzymały się na umowach sędziowskich. Pochodzący z Olsztyna zawodnik jest katastrofalny w dowolnej płaszczyźnie walki, równie skutecznie potrafi nokautować swoich rywali jak i wymagać ich do poddania, a trzydzieści trzy zwycięstwa na koncie trafiają do wyobraźni.

Starcie pomiędzy Mamedem Khalidovem i Borysem Mańkowskim podczas gali KSW 39: Colosseum, będzie pojedynkiem dwóch pokoleń zawodników MMA i zderzeniem młodości z badaniem. Mimo różnicy wieku, obaj zawodnicy słyną ze swojej szybkości i efektowanego stylu walki. Jaki spośród nich wyskoczy z podniesionymi rękami z ostatniego starcia? Przekonamy się już 27 miesiąca na PGE Narodowym. Zapraszamy.

Więcej info na naszej stronie: ksw 39 za darmo

Słowa kluczowe: ksw 39 za darmo

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.