Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Łódź

Strona WWW: kursdietetyki.pl/
Dodano: 2018-06-25 13:17:27
Modyfikacje: 2018-06-25 13:17:27
Ilość odsłon: 97

Ogłoszenie
kursy dietetyki

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: , Łódź

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Kursy dietetyki online to nowoczesna platforma edukacyjna stworzona przez Akademię Dietetyki.
Platforma www.kursdietetyki.pl posiada w swojej ofercie kursy:
• Żywienie w sporcie
• Zasady żywienia dzieci
• Żywienie w ciąży
Kursy są stworzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów zatrudnianych przez Akademię Dietetyki, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno w pracy zawodowej oraz jako wykładowcy. Przekazywana wiedza jest zgodna z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Sposób jej przedstawienia jest przystępny i zrozumiały dla wszystkich, co sprawia, że kursy dietetyki są idealnym sposobem dla laików na zdobycie nowej wiedzy, oraz dla specjalistów, chcących rozszerzyć swoje kwalifikacje. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagane żadne wcześniejsze przygotowanie merytoryczne, ani posiadanie odpowiedniego wykształcenia kierunkowego.
Jak działa platforma
Platforma wykorzystuje innowacyjne metody nauczania. Treści merytoryczne są przekazywane w postaci materiałów filmowych. Możliwość ich wielokrotnego odtwarzania pozwala na dokładne utrwalenie wiedzy. Dołączone do każdego filmu zestawy nieszablonowych quizów i łamigłówek są idealne na wyćwiczenie przedstawionego materiału. Co więcej mogą być powtarzane dowolną ilość razy, aż do momentu całkowitej ich poprawności. Dodatkowo każdy uczestnik może monitorować swoje postępy na prywatnym panelu.
Platforma www.kursdietetyki.pl daje możliwość korzystania z kursów w dowolnym miejscu i czasie. Strona dostosowuje się każdego urządzenia mobilnego, a całodobowy 6 miesięczny dostęp pozwala na indywidualne tempo nauki dostosowane do rytmu dnia uczestnika. Kurs można wykupić w każdej chwili. Istnieje możliwość wygenerowania faktury za kurs.
Egzamin i dyplomu
Każdy kurs jest zakończony egzaminem, który może być wielokrotnie powtarzany, aż do uzyskania satysfakcjonującego wyniku. Po zdaniu egzaminu do kursanta wysyłane są pocztą tradycyjną dyplom z uzyskaną oceną potwierdzającą zdobyte kwalifikacje i zaświadczenie MEN. Dodatkowo automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu, dostępny do pobrania przez każdego kursanta.
Akademia Dietetyki
Instytucja szkoleniowa działająca na runku kursów od 7 lat. Jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Jakość kursów i szkoleń oraz program nauczania zostały potwierdzone przyznaniem placówce Akredytacji Łódzkiego Kuratora Oświaty. Akademia Dietetyki w swojej ofercie posiada również kursy stacjonarne organizowane na terenie całej Polski. Dostępne są na stornie internetowej www.akademiadietetyki.pl

Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Słowa kluczowe: kurs dietetyki

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.