Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Gliwice
śląskie
Dodano: 2020-02-21 16:16:48
Modyfikacje: 2020-02-21 16:16:48
Ilość odsłon: 38

Ogłoszenie
Lastryko

Kategoria: sprzedam inne,

Region: śląskie, Gliwice

Serdecznie zapraszamy do poznania oferty firmy " Zagórski- Terazzo". Najnowocześniejsza technologia w połączeniu z ponad czternastoletnim doświadczeniem ekipy w produkcji wyrobów z lastryko gwarantuje Państwu wspaniałą jakość i elegancję wytwarzanego przez naszą firmę produktu. Wyroby z terazzo wytwarzane w Żurominie można znaleźć w marketach, biurach, obiektach przemysłowych, sklepach, obiektach sakralnych i budownictwie mieszkaniowym. Zdobywały kilkakrotnie nagrody na budowlanych targach w stolicy naszego kraju a także w Gdańsku. W procesie produkcji stosujemy nowoczesną metodę tzn. wibroprasowania, jak również zapewniamy wszystkim klientom bogactwo kolorów i różnorodność wzorów. Spełniamy najsurowsze wymogi norm europejskich, jakie tyczą się: wytrzymałości, ścieralności, a także odporności na oddziaływanie niekorzystnych warunków meteorologicznych. Zachęcamy Państwa do zobaczenia naszej strony www i przejrzenia szczegółów oferty. Znajdziecie tam Państwo między innymi: wiadomości odnoszące się do reguł sprzedaży, nasze dane kontaktowe i galerię zdjęć.

Słowa kluczowe: Lastryko

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.