Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 413731142
Region: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Dodano: 2019-04-24 10:20:33
Modyfikacje: 2019-04-24 10:35:26
Ilość odsłon: 38

Ogłoszenie
MAJÓWKA W MALEŃCU

Kategoria: koncerty, wystawy, imprezy,

Region: , ŚWIĘTOKRZYSKIE

MAJÓWKA W MALEŃCU

Turniej gier komputerowych z nagrodami, zajęcia z robotyki dla najmłodszych, warsztaty z kowalstwa i płatnerstwa, wystawa dawnej techniki komputerowej to niektóre atrakcje, jakie czekają dla tych wszystkich, którzy 4 maja br. odwiedzą Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu.
W tym dniu zorganizowana zostanie kolejna już edycja imprezy pn. „Maleniec na 8 bitach”, która rok temu cieszyła się dużą popularnością. W trakcie wydarzenia zorganizowana zostanie ekspozycja sprzętu komputerowego i gier wideo z lat 80-tych i 90-tych XX wieku. Można będzie nie tylko zagrać w dawne klasyki gier komputerowych, ale zdobyć również atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmę Informix s.c. Karol Kołba i Jakub Kosmal z Końskich, która jest współorganizatorem imprezy. Dla najmłodszych przygotowano zajęcia z robotyki, podczas których prowadzona będzie nauka programowania z wykorzystaniem zestawów klocków LEGO. Starsi będą mogli wziąć udział w zajęciach z kowalstwa i płatnerstwa, podczas których opanują sztukę kucia gwoździ i galanterii żelaznej. W trakcie warsztatów „rusznikarstwo i puszkarstwo” zmontowana zostanie replika armaty czarnoprochowej z XIX wieku zaś podczas zajęć „miary i miernictwo historyczne” prezentowane będą dawne techniki pomiaru odległości i wysokości z wykorzystaniem sznura mierniczego. Zaprezentowany zostanie również projekt koła wodnego z pozytywką wodną, którego projektantem jest znany konecki modelarz Maciej Sztolcman. Organizatorami wydarzenia są: Informix s.c. Karol Kołba i Jakub Kosmal z Końskich, Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu.

Impreza rozpocznie się o godz.14.00 na terenie Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu.

Wstęp wolny.

Słowa kluczowe: IMPREZA

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.