Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 538405761
Region: Warszawa
mazowieckie
Strona WWW: twitter.com/FilandFi
Dodano: 2018-02-05 19:06:49
Modyfikacje: 2018-02-05 19:06:49
Ilość odsłon: 56

Ogłoszenie
Matematyka, Matematyka Finansowa, Matematyka (studia wyższe)

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: mazowieckie, Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Serdecznie zapraszam na korepetycje (matematyka lub geometria). Jestem absolwentem uczelni polskich i zagranicznych.Spośród wielu korepetytorów wyróżniam się tym, że prędzej czy później moi podopieczni osiągają bardzo wysoki wyniki na egzaminach z matematyki. Dzięki temu wiem z własnego doświadczenia oraz na tzw. żywy organizm (w praktyce) jak się uczyć by osiągać bardzo dobre rezultaty. Chętnie tą wiedzą podzielę się z Tobą.Doświadczenie:Mam doświadczenie w uczeniu na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz szkoły wyższej.Koszt udzielonej usługi to 50 pln za 90 minut (1,5 h) zajęć lekcyjnych. Dysponuję własnoręcznie opracowanymi zbiorami zadan i ćwiczeniami wraz ze szczegółowym omówieniem przykładów. Poziom podstawowy i rozszerzony (matematyka i geometria). Dzięki znajomości zagadnień związanych z matematyką, zarządzaniem finansami przedsiębiorstwa czy matematyką finansową można: poszerzyć zakres wiedzy:poznać ekonomiczne, społeczne, technologiczne, psychologiczne i prawne uwarunkowania skutecznego zarządzania finansami,poznać podstawowe wzorce zachowania pracowników i liderów w organizacjach finansowych,poznać metodykę tworzenia przedsięwzięć gospodarczych i zarządzania finansami przedsiębiorstwa w ujęciu operacyjnym i strategicznym,poszerzyć zakres umiejętności, krytycznie analizować, interpretować i oceniać zjawiska z zakresu funkcjonowania współczesnych organizacji i ich wpływ na pozycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa,samodzielnie formułować problemy finansowe, poszukiwać rozwiązań, trafnie identyfikować zagrożenia ekonomiczne, prawne, etyczne, planować działania oraz kontrolować ich wprowadzanie do działalności organizacji,zaprojektować przedsięwzięcia z perspektywy finansowej w kontekście strategii i jej przełożenia na plany operacyjne oraz codzienne działania służb finansowych – dyrektora, analityka i innych pracowników,poszerzyć zakres kompetencji społecznych wykazując:świadomość potrzeby krytycznej oceny odbieranych treści oraz znaczenia wiedzy w rozwiązywaniu problemów poznawczych i praktycznych,wykazując nawyk samodzielnego działania, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, zachęcania innych do samodzielności i działania na rzecz dobra publicznego i relacji międzykulturowych,wykazując świadomość etyki, odpowiedzialności związanej z wykonywanym zawodem, odpowiedzialności za działania własne i działania podległych pracowników.Nie jest możliwe rozwiązywanie zadań przez telefon czy komunikator internetowy. Serdecznie pozdrawiam. Dziękuję za poświęcony czas.AndrzejPS. Istnieje możliwość rezerwowania terminów dla mieszkańców i uczniów z gmin podwarszawskich. Oczywiście w granicach rozsądku.

Słowa kluczowe: Matematyka Lekcje

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.