Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501 230 275
Region:

Strona WWW: https://medcorp.pl/
Dodano: 2019-01-16 14:11:18
Modyfikacje: 2019-01-16 14:11:18
Ilość odsłon: 34

Ogłoszenie
Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Kategoria: inne usługi,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj niezwykle mocno rozwinięta. Aby jednak wywiązywała się ze swojej roli, potrzebny jest sprzęt wysokiej klasy. Firma Medcorp to cieszący się doskonałą opinią dostawca sprzętu najwyższej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co ważne, w ofercie firmy znalazły się także takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla personelu dotyczące obsługi zakupionego sprzętu. Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma posiada aparaty USG, echokardiografy ,a nawet papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne i gwarantują dokładne wyniki. Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada wielkie doświadczenie i bogatą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Medcorp to firma oferująca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Doskonały wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej odznaczającego się wysoką jakością. Szeroki wybór, przystępne ceny oraz doradztwo zawsze wtedy, kiedy klient tego potrzebuje!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.