Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501 155 036
Region: Gdynia
pomorskie
Dodano: 2018-07-03 12:26:52
Modyfikacje: 2018-07-03 12:26:52
Ilość odsłon: 62

Ogłoszenie
Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

Kategoria: inne usługi,

Region: pomorskie, Gdynia

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Impladent Medical&Dental Clinic to bardzo nowoczesna klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma niezwykle szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zdobyła pozycję lidera w branży stomatologicznej. Pozwoliło to na poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie ma nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się najnowocześniejszy sprzęt , który spełnia wszystkie obowiązujące na terenie Polski normy. W klinice znajduje się też stojący na najwyższym poziomie blog operacyjny. Siła kliniki tkwi w personelu o bogatym doświadczeniu, który nieustannie poszerza posiadane kwalifikacje. W konsekwencji klinika nieustannie się rozwija.

Tym, co wyraźnie odróżnia placówkę od innych miejsc tego rodzaju jest posiadanie aż trzech laserów klasy premium, co pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów odmładzających. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.