Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa

Strona WWW: mediaplastyk.pl
Dodano: 2017-11-20 11:40:04
Modyfikacje: 2017-11-20 11:40:04
Ilość odsłon: 97

Ogłoszenie
Oklejanie samochodów

Kategoria: usługi auto/moto,

Region: , Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Reklamy umieszczane są już niemal wzdłuż i wszerz na świecie. Trudno byłoby nam uniknąć ich oglądania. Atakują nas w radio oraz telewizji. Są obecne w kolorowych magazynach oraz codziennych gazetach. Z ścian, banerów, a nawet toreb foliowych krzyczą do nas ogłoszenia zachęcające do spróbowania jakiejś nowości, kupna najnowszego samochodu czy skorzystania z usług najlepszego jak mówią fryzjera w mieście. Anonse reklamowe nie omijają również samochodów - oklejanie samochodu. Coraz to częściej na drogach da się zanotować pojazdy oklejone wiadomościami o różnego typu przedsiębiorstwach. Z reguły widzimy je na taksówkach. Zwykle umieszczane są na tylnej szybie auta. Mamy prawo tam odkryć krótką informację na temat tego, co dane przedsiębiorstwo proponuje i dane teleadresowe. Kolosalne koncerny idą niemniej jednak dalej. Ich pracobiorcy poruszają się po drogach samochodami, które pomalowane są w całości w barwy kojarzące się z daną marką. Na drzwiach pojazdów wyrysowane jest gigantyczne logo firmy. Czasem umieszcza się dobre instalacje, na przykład znaczącą puszkę imitującą lubiany napój, na dachu wozu.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.