Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa
mazowieckie
Dodano: 2018-11-07 15:05:54
Modyfikacje: 2018-11-07 15:05:54
Ilość odsłon: 60

Ogłoszenie
Oleje OSMO

Kategoria: usługi auto/moto,

Region: mazowieckie, Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Oferujemy woski olejne OSMO do podłóg drewnianych, tarasów zewnętrznych, oleje do elewacji drewnianych, oleje przemysłowe oraz akcesoria w bardzo dobrych cenach.

Podłogi drewniane zapewniają ciepło i dostatek w Państwa domu. A są one narażone na duże obciążenia. Dlatego i podłogi drewniane wymagają specjalnej ochrony, która zezwoli na długo zajmować się ich własnym pięknem. Dzięki produktom OSMO, drewniane powierzchnie zachowują swój żywotny nastrój i elastyczność.

Drewno „oddycha“, w złoty sposób wchodzi na pogodę w miejscu, i również jest odporne na ścieranie, działanie wody i brudu. Naturalne powłoki OSMO nadają podłogom drewnianym długotrwałą pomoc i powodują zachować ich prawdziwą charyzmę.

Oleje OSMO gwarantują wykończenie i zabezpieczenie podłóg drewnianych , mebli kuchennych , blatów, mebli pokojowych, zabawek drewnianych itp. Zachęcamy do pomocy osoby prywatne, firmy, wykonawców, stolarnie, obsługujemy inwestycje – dla Własnych Partnerów Handlowych oferujemy wsparcie techniczne, wzorniki, regały wystawowe, katalogi, broszury reklamowe i własne.

Oleje firmy OSMO nie zawierają biocydów ani konserwantów. Po wyschnięciu stanowi on bezpieczny dla gości, zwierząt oraz roślin i wspólny z niemiecką normą DIN 53160. Zachęcamy do wprowadzenia się z polską pełną ofertą.

Zapraszamy oraz na nasza stronę internetową: https://timbermarket.pl/kategoria/oleje-do-drewna/osmo/ - Oleje OSMO (Warszawa): oleje OSMO Warszawa.

Słowa kluczowe: Oleje OSMO

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.