Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Warszawa
mazowieckie
Dodano: 2018-11-01 12:40:11
Modyfikacje: 2018-11-01 12:40:11
Ilość odsłon: 110

Ogłoszenie
Oleje OSMO - Warszawa

Kategoria: usługi auto/moto,

Region: mazowieckie, Warszawa

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Oferujemy woski olejne OSMO do podłóg drewnianych, tarasów zewnętrznych, oleje do elewacji drewnianych, oleje przemysłowe oraz urządzenia w wyjątkowo ciekawych cenach.

Podłogi drewniane zapewniają miłość i luksus w Państwa domu. Choć są one narażone na ciekawe obciążenia. Dlatego też podłogi drewniane wymagają specjalnej ochrony, która zezwoli na długo bawić się ich prawdziwym pięknem. Dzięki produktom OSMO, drewniane powierzchnie zachowują swój żywotny cel i elastyczność.

Drewno „oddycha“, w znakomity sposób działa na pogodę w miejscu, a zarazem jest zdrowe na ścieranie, działanie wody oraz brudu. Naturalne powłoki OSMO nadają posadzkom drewnianym długotrwałą opiekę i pozwolą zachować ich prawdziwą charyzmę.

Oleje OSMO gwarantują zmęczenie i zakonserwowanie podłóg drewnianych , mebli kuchennych , blatów, mebli pokojowych, zabawek drewnianych itp. Zapraszamy do pomocy osoby indywidualne, firmy, wykonawców, stolarnie, obsługujemy inwestycje – dla Własnych Partnerów Handlowych oferujemy wsparcie techniczne, wzorniki, regały wystawowe, katalogi, broszury reklamowe oraz zagraniczne.

Oleje firmy OSMO nie zawierają biocydów ani konserwantów. Po wyschnięciu jest on bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin i wspólny z niemiecką normą DIN 53160. Zachęcamy do poznania się z polską pełną ofertą.

Zapraszamy zarówno na nasza stronę internetową: Oleje OSMO (Warszawa) - oleje OSMO Warszawa.

Słowa kluczowe: Oleje OSMO - Warszawa

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.