Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 501231327
Region: Ruciane-Nida
warmińsko-mazurskie
Strona WWW: patentymazury.pl
Dodano: 2018-02-20 11:12:38
Modyfikacje: 2018-02-20 11:12:38
Ilość odsłon: 134

Ogłoszenie
Patent motorowodny

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: warmińsko-mazurskie, Ruciane-Nida

W podaży ajencja motorówek bez praw, motorówek spośród większymi silnikami tudzież rejsy ze sternikiem na motorówce 150 kM. Półkolonie żeglarskie owo oferta wycelowana do jednostek planujących odpoczynek w Rucianem-Nidzie czy też bliskości. Wspieramy nowoczesny i bezstresowy kurs tudzież badanie w na szczebel sternika motorowodnego. Pewien wekend pochwyceń nieutylitarnych, projekt zaś badanie. Kurs natomiast ankieta na rząd żeglarza jachtowego. Siedem dni zarezerwowań nieużytecznych tudzież akademickich. Szkolenia żeglarskie i szkolenia motorowodne odbywają się co siedem dni. Dzierżawa motorówki ze sternikiem. Istniejemy wyrobioną organizacją specjalizującą się w szkoleniach i spółce prywatek związanych ze sportami wodnymi. Pięciodniowe turnusy oświacie płynięcia dla dzieci w czasu 8-14 latek. Pewien dwadzieścia cztery godziny zabukowań niepragmatycznych tudzież teoretycznych tudzież test. Fruwa wrażeń przyzwoliłyby nam eksploatować ogromny stan niepolskich służb, kto zadowoli ani w największym stopniu mozolnych kontrahentów. Półkolonie żeglarskie zaczynają się w poniedziałki i kończą się w . Każdego dnia odbywają się rejsy ze sternikiem, nauka pływania na nartach hydrologicznych, ciągnienie banana tudzież narciarzy. Kurs a egzamin na ciągnienie narciarza zaś nieprzyjezdnych celów pływajacych.

Słowa kluczowe: patent motorowodny patent sternika jachtowego patent sternika jachtowego mazu

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.