Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:

Dodano: 2017-09-08 15:50:26
Modyfikacje: 2017-09-08 15:50:26
Ilość odsłon: 67

Ogłoszenie
Poszukujemy opiekunów/opiekunek do dochodowej współpracy!

Kategoria: opiekunki, pomoc domowa,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Poszukujemy do dochodowej współpracy osób pracujących jako opiekunki/opiekunowie osób starszych za granicą lub w Polsce.

Współpraca dotyczy innowacyjnego, w 100% naturalnego produktu z sektora zdrowej żywności opartego na owocu Noni (Morinda Citrifolia), który intensywnie wspomaga zdrowie i dodaje energii. Produkt ten jest rekomendowany między innymi dla osób starszych, które mają różne problemy zdrowotne i chcą polepszyć jakość swojego życia.

Państwa rolą byłaby promocja produktu wśród swoich podopiecznych. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Produkt jest zupełną nowością nie tylko w Polsce, ale na całym terenie Unii Europejskiej.

Promując go mają Państwo szansę na osiągnięcie pokaźnych zysków z prowizji od sprzedaży, a także kilku rodzajów premii oferowanych przez firmę. Ponadto Państwa wkład w poprawę jakości życia i zdrowia Waszych podopiecznych będzie bardzo znaczący.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy, prosimy o telefon: 534 342 420 lub o wysłanie wiadomości e-mail: kontakt@zyjzdrowiej.eu

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.