Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 669197294
Region: Warszawa

Dodano: 2019-12-19 23:41:00
Modyfikacje: 2019-12-20 00:13:33
Ilość odsłon: 144

Ogłoszenie
Praca w Policji - Rekrutacja do Policji

Kategoria: praca - inne,

Region: , Warszawa

Szukasz stałej, pewnej i dobrze płatnej pracy? Jeśli tak to zwróć uwagę na służby mundurowe – praca na państwowej posadzie to najpewniejsze źródło utrzymania! Kilka faktów, o których warto wiedzieć:
1. Aby zostać policjantem należy skończyć 18 lat, nie ma maksymalnego limitu wieku.
2. Aby przejść na emeryturę policjant musi posiadać 25 lat służby, a więc rozpoczynając służbę w wieku np. 30 lat odejdziesz na emeryturę w wieku 55 lat!
3. Emerytura policjanta to ok. 75% wartości ostatniej wypłaty.
4. Zarobki policjanta: Kursant (1. grupa zaszeregowania), czyli funkcjonariusz, który przebywa na stacjonarnym szkoleniu podstawowym, zarabia miesięcznie „na rękę” średnio 2.376 zł – ma on zapewnione na czas kursu zakwaterowanie i wyżywienie. Po zakończeniu szkolenia kursant zostaje mianowany policjantem w 2. grupie zaszeregowania, a jego zarobki rosną średnio o ponad 1.069 zł do kwoty 3.445 zł. Wraz z nabywanym doświadczeniem i pokonywaniem kolejnych szczebli zawodowych rośnie także uposażenie. I tak na stanowisku referenta (3. grupa) średnia miesięczna pensja wynosi 3.820 zł, a na stanowisku dzielnicowego i kontrolera ruchu drogowego (4. grupa) – średnio 4,092 zł
5. Aby zostać policjantem należy przejść proces rekrutacji, w którym kandydat poddany jest szeregowi testów, które podlegają punktacji. Na koniec punkty są sumowane, a wyniki umieszczane w rankingu. Najlepsi dostają się do służby.
6. W 2019r. ilość chętnych jest znacznie mniejsza niż w latach poprzednich – dzięki czemu znacznie łatwiej jest zostać policjantem!
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w policji i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat bądź przygotować się do testów czekających w procesie rekrutacji odwiedź serwis www.rekrutacja-do-policji.pl
Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje!

Słowa kluczowe: praca policja zatrudnię

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.