Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 663846341
Region:

Dodano: 2019-04-02 16:27:35
Modyfikacje: 2019-04-02 16:27:35
Ilość odsłon: 82

Ogłoszenie
Prośba

Kategoria: zdrowie, uroda,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Dzień Dobry


Nie odzyskam straconych lat, ale walka o sprawność ciągle trwa, nie chcę być ciężarem.

Nazywam się Piotr Gawrysiak w wieku 23 lat uległem wypadkowi. W wyniku wypadku doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego, co spowodowało całkowity paraliż kończyn dolnych...

Skutek wypadku to; złamany kręgosłup na odcinku piersiowym th 10. Odpryski kości uszkodziły rdzeń kręgowy, po jednej stronie miałem złamane wszystkie żebra, przebite i odbite płuco, wstrząśnienie mózgu, mocno rozciętą głowę, liczne otarcia itd.

Przeszedłem długą drogę życia przez ten czas, były różne powikłania zdrowotne operacje przeszczepy skóry, gdyż miałem odleżyny, problemy nerek i wiele innych. Dużo by pisać na ten temat.

Obecnie mam 48 lat. Resztę życia spędzę poruszając się za pomocą wózka inwalidzkiego. Przez pewien czas było trochę spokoju ze zdrowiem. Myślałem, że to koniec zmartwień ale za długo się nie nacieszyłem.

Na dzień dzisiejszy muszę koniecznie przejść operację kręgosłupa szyjnego. Dolegliwości są bolesne, że bez silnych leków przeciwbólowych trudno jest wytrzymać. Od kilku miesięcy nie przespałem spokojnie nocy przez ból mięśni rąk, stawów. Trudno jest mi utrzymać kubek z herbatą a co gorsze trudno mi się nawet ubrać. Wiadomo, że nogi mam nie sprawne, ręce odmawiają posłuszeństwa, żeby być w miarę samodzielnym muszę przejść operację.

Brakująca kwota do operacji to 17 000 zł. Wierzę, że mi się uda, ale potrzebuję Waszej pomocy. Jak nie uzbieram tej kwoty pozostanie tylko ból?

Chcę być jak najdłużej samodzielny, mam małego synka, który ma dopiero 6 lat. Chciałbym widzieć jak dorasta i cieszyć się każdą spędzoną z nim chwilą. Nie chcę być dla nikogo ciężarem. Do tej pory jakoś sobie radziłem... Ból nie pozwala mi często nawet na przesiadanie się z wózka na kanapę czy odwrotnie.

Moja renta inwalidzka wynosi niecałe 1 160 zł wraz dodatkiem pielęgnacyjnym i nie wiadomo, co w pierwszej kolejności kupić i co wybrać leczenie czy opłaty za rachunki bieżące.

Życie jest piękne nawet, jeśli człowiek porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, tylko potrzebne jest trochę wsparcia i zrozumienia osób drugich, (władz rządzących), że i taka osoba chce normalnie funkcjonować i egzystować tak jak każdy pełnosprawny człowiek.

Nie poddałem się w krytycznych momentach, więc tym bardziej nie mogę poddać się teraz. Próbuję, walczyć o leprze jutro. Osobom zdrowym chodzącym jest trudno a co tu mówić inwalidzie na wózku.

Wszystkie zabiegi usprawniające to ogromny koszt, który muszę jakoś unieść. Sam nie dam rady, z Wami tak!
Wiem, co mnie jeszcze czeka – operacja, rehabilitacja i tak dalej... To wymaga dużych nakładów finansowych”

„Potrzebuję pomocy nawet tej najmniejszej, to o tyle trudne, że nigdy nie przypuszczałem, że będę w tym miejscu. Można mieć wiele pieniędzy. Ale one topnieją. Jak lód, który, gdy zobaczy 30 stopniowe słońce, to się po prostu rozpływa?

Proszę o wsparcie mnie w walce o możliwość względnie normalnego funkcjonowania.
Wiem, że potrzebujących ludzi jest wielu. Ja jestem jednym z nich. No i prośba o pomoc.
Bo bez niej się nie uda.

Dziękuję za poświęcony czas i zrozumienie.

Słowa kluczowe: prośba jeden procent operacja

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.