Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Wrocław
dolnośląskie
Strona WWW: psyche.wroclaw.pl/
Dodano: 2021-01-25 12:02:34
Modyfikacje: 2021-01-25 12:02:34
Ilość odsłon: 25

Ogłoszenie
Psychoterapia małżeństw we Wrocławiu Psyche

Kategoria: inne usługi,

Region: dolnośląskie, Wrocław

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Centrum Psyche z Wrocławia tworzone jest przez profesjonalistów, których kompetencje potwierdzają odpowiednie certyfikaty oraz lata doświadczenie. Gabinety odwiedzana są m.in. przez osoby, korzystające z psychoterapii małżeństw. Chociaż jeszcze do niedawna taka forma terapii wybierana była dość rzadko, dziś niemało par decyduje się popracować nad swoją relacją pod okiem specjalisty. Każdy przypadek, z którym zgłaszają się pacjenci, jest nieco inny, toteż dobry terapeuta powinien uwzględniać te różnice i brać je pod uwagę, czy układaniu planu działania. Większość trudności w związku bierze się z problemów z komunikacją. Dużym wyzwaniem u wielu par jest umiejętność mówienia o swoich potrzebach w sposób otwarty; często na niektóre tematy milczy się przez wiele lat, bo rozmowa na nie jest zbyt trudna. Psycholog małżeński wyposaża parę w konkretne narzędzia, które mają usprawnić komunikację. Czasem zdarza się, że dopiero w gabinecie małżeństwo ma sprzyjające warunki do tego, żeby powiedzieć sobie o czymś, co do tej pory było przemilczane. We wrocławskiej poradni małżeńskiej Centrum Psyche pracują tylko kompetencji specjaliści, mogący pochwalić się odpowiednimi kwalifikacjami. Ich wiedza i empatia pozwala na wykreowanie warunków, sprzyjających otwartości i bezpieczeństwu każdej ze stron. Zapraszamy do bliższego poznania oferty.

kontakt:

Psychoterapia małżeństw we Wrocławiu Psyche
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234

Słowa kluczowe: Psychoterapia małżeństw we Wroc

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.