Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko!

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 604175444
Region: Poznań
wielkopolskie
Strona WWW: psychoterapia.pro
Dodano: 2020-05-27 20:09:23
Modyfikacje: 2020-05-27 20:09:23
Ilość odsłon: 47

Ogłoszenie
Psychoterapia - Poznań

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: wielkopolskie, Poznań

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Pomoc prowadzona przez niniejszą Praktykę Terapii Gestalt – Psychoterapia Poznań - dotyczy takich trudności, jak lęk, depresja, objawy nerwicowe, zaburzenia w relacjach interpersonalnych, nadmierny stres, rozterki natury egzystencjalnej. Oferta zainteresuje także tych, których do podjęcia psychoterapii sprowadza ciekawość siebie i chęć rozwoju.
Oferowana psychoterapia świadczona jest w Poznaniu, jednak dla osób z innych rejonów, zwłaszcza w przypadku problemów z dotarciem, możliwa jest terapia online.
Placówka mieści się w dobrze zlokalizowanej dzielnicy miasta Poznań.
Psychoterapia Gestalt daje możliwość poszerzenia świadomości samego siebie, co pomaga odzyskać poczucie wpływu na swoje samopoczucie oraz działanie. Terapia Gestalt to także podejście, którego nadrzędnym zadaniem jest pomoc w pełnym zakotwiczeniu w teraźniejszości, w bezpiecznej relacji tu i teraz. Świadoma obecność w teraźniejszości daje pacjentowi możliwość elastycznego, adekwatnego działania. Coraz większy stres dnia codziennego sprawia, że więcej osób potrzebuje profesjonalnej pomocy, aby rozwinąć w sobie możliwości przywracania psychicznej homeostazy, czyli równowagi.
Klientami omawianego gabinetu psychoterapii są zarówno osoby cierpiące na zdiagnozowane zaburzenia (np. zespoły lękowe, depresje, zaburzenia osobowości) jak również osoby względnie dobrze funkcjonujące, lecz pragnące bardziej świadomie rozwijać siebie. Współczesna psychoterapia jest bowiem nie tylko „leczeniem” co również rozwojem, poznawaniem siebie i uczeniem bardziej twórczego sposobu życia.

Słowa kluczowe: psycholog psychoterapia gestalt terapia

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.