Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Maleniec 54,26-242 Ruda Maleniecka
świętokrzyskie
Strona WWW: maleniec.pl
Dodano: 2020-10-21 08:38:40
Modyfikacje: 2020-10-21 08:38:40
Ilość odsłon: 20

Ogłoszenie
Publikacja elektroniczna: „Atlas staropolskiej architektury przemysłowej”

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: świętokrzyskie, Maleniec 54,26-242 Ruda Maleniecka

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie "W Dolinie Czarnej" oraz Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu pragnie przekazać Państwu elektroniczną wersję bezpłatnego wydawnictwa cyfrowego w formie atlasu pn. „Atlas staropolskiej architektury przemysłowej”.

Atlas zawiera szczegółowe opisy nieistniejących już obiektów i konstrukcji przemysłowych, w tym m.in. fabryki kos w Świnkowie, karczmy i browaru fabrycznego w Maleńcu, wielkiego pieca w Cieklińsku oraz infrastruktury pomocniczej w postaci zabudowań mieszkalnych i gospodarczych. Są to przede wszystkim pozostałości konstrukcji, urządzeń i budowli, wykorzystywanych w działalności wytwórczej i przemysłowej w zakresie kopalnictwa i hutnictwa rud żelaza.

Z wykorzystaniem zachowanych opisów historycznych, relacji pamiętnikarskich oraz różnorodnych technik wizualnych wykonane zostały ich rekonstrukcje architektoniczne i funkcjonalne, które uzupełnione zostały o szczegółowe opisy i diagramy. Realizacja zadania pozwoliła na wytworzenie unikalnych materiałów wizualnych o wysokich walorach poznawczych i artystycznych.

Publikacja została wydana przy udziale środków Województwa Świętokrzyskiego. Publikację bez ograniczeń można udostępniać, powielać i kopiować za pośrednictwem wszystkich dostępnych środków i narzędzi.

Publikacja dostępna jest na stronie internetowej www.maleniec.pl

Publikacja współfinansowana przez Województwo Świętokrzyskie w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Atlas staropolskiej architektury przemysłowej”.Słowa kluczowe: Publikacja

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.