Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2021-10-06 12:30:33
Modyfikacje: 2021-10-06 12:30:33
Ilość odsłon: 20

Ogłoszenie
ROZŁADUNEK TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS BIAŁYSTOK

Kategoria: usługi auto/moto,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku, warsztat napraw mechanicznych pojazdów i maszyn, w tym pojazdów ciężarowych, serwis przewodów hydrauliki siłowej świadczący również usługi z dojazdem do klienta i oferujący pełen asortyment akcesoriów do zakuwania węży dostępny na miejscu. Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług z zakresu rozładunku towarów, transportu towarów i materiałów przy użyciu samochodów ciężarowych, w tym również naczep niskopodwoziowych umożliwiających transport ponadgabarytowych ładunków na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje samochodami ciężarowymi, naczepami i przyczepami umożliwiającymi obsługę większości zleceń z zakresu transportu ciężarowego, rozładunku, jak również wynajmu specjalistycznych maszyn rozładunkowych, budowlanych tj. ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki chwytakowe. Zlecenia obsługiwane przez firmę ELTRAS realizują dla klientów operatorzy i kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, podejmujący starania w celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz terminowej realizacji zleceń transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych i serwisowych.
Stacja kontroli pojazdów ELTRAS wykonuje kompleksowe usługi diagnostyczne w zakresie diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i maszyn. Nowoczesne interfejsy diagnostyczne w stacji diagnostycznej ELTRAS umożliwiają kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdu, jak również wszelkich instalacji, w tym instalacji gazowej LPG. Przeglądy techniczne wykonywane w stacji kontroli pojazdów ELTRAS można rezerwować za pośrednictwem rezerwacji elektronicznej na adres biuro@eltras.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 51 32. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą korzystać z preferencyjnych warunków napraw mechanicznych, usuwania usterek, regulacji w warsztacie należącym do ELTRAS w trakcie przeglądu technicznego, bez konieczności ponownej wizyty w stacji diagnostycznej. Firma ELTRAS dba o zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie specjalistycznych usług transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych, serwisowych i eksploatacyjnych. Firma ELTRAS wykonuje także usługi ozonowania wnętrza pojazdu, które zapewniają skuteczną i trwałą dezynfekcję pojazdu. Dezynfekcja metoda ozonowania pozwala na usunięcie wszelkich chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, nieprzyjemnych zapachów: dymu z papierosów, wilgoci, zapachu zwierząt. Firma ELTRAS dysponuje nowoczesną siedzibą, przestronnym parkingiem i doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, diagnostycznymi oraz flotą pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep oraz specjalistycznych maszyn.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ELTRAS na stronie www.eltras.pl lub bezpośredniego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.

Słowa kluczowe: przeglądy techniczne stacja diagnostyczna badania techniczne.eltras białystok diagnostyka pojazdów

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.