Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: ŻARY
lubuskie
Strona WWW: twoja-szkola.pl
Dodano: 2017-03-27 09:26:07
Modyfikacje: 2017-03-27 09:26:07
Ilość odsłon: 158

Ogłoszenie
SIEĆ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH "TWOJA-SZKOŁA" ZAPRASZA DO ZAPISU

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: lubuskie, ŻARY

NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO :)

Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych „Twoja Szkoła” w Żarach to szansa na zdobycie średniego wykształcenia oraz technika Administracji ( 2 lata ) technika Rachunkowości ( 2 lata ) technika BHP ( 1,5 roku ) Opiekuna Medycznego ( 1 rok ) oraz technika Florysty ( 1 rok ) dosłownie dla każdego.

Ukończenie nauki w „Twojej Szkole” jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania u Nas nauki w szkole Policealnej by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.
Aby zapisać się do szkoły, należy spełnić następujące warunki: - przedstawić świadectwo ukończenia ostatniej szkoły, dołączyć kserokopię dowodu osobistego i 2 fotografie, - przyjść do sekretariatu naszej placówki lub zapisać się przez stronę internetową.

Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły, którego siedziba mieści się w budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. Okrzei 19 bądź pod numerem telefonu 68 452 33 73. Dla zainteresowanych dostępna jest również bezpłatna infolinia 800 155 525, znajdziecie nas także na facebooku TWOJA SZKOŁA ŻARY. Zatem zachęcamy do podjęcia prostej, ale ważnej decyzji. I pamiętajmy – NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

Słowa kluczowe: SZKOŁA

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.