Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko!

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 795 760 880
Region: Kędzierzyn-Koźle
opolskie
Dodano: 2020-07-15 23:36:50
Modyfikacje: 2020-07-15 23:36:50
Ilość odsłon: 25

Ogłoszenie
sklep BHP Lubin

Kategoria: inne usługi,

Region: opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Meridus to firma dbająca o bezpieczeństwo pracowników, oferująca im różnego rodzaju artykuły BHP. W ofercie m.in. wysokiej jakości odzież robocza, będąca obowiązkowym strojem w wielu zawodach, w szczególności u osób pracujących fizycznie. Bluzy, polary, buty robocze to nie wszystko, firma bowiem oferuje również inne elementy wyposażenia roboczego, jak chociażby hełmy ochronne, chroniące głowy pracowników budowy, magazynów, a także półmaski przeciwpyłowe, chroniące pracowników przed przedostaniem się wszelkiego rodzaju szkodliwych pyłów i aerozoli do układu oddechowego. Firma proponuje również inne produkty, ułatwiające pracę np. sorbenty wchłaniające chemikalia rozlane na powierzchni, czy wanny wychwytowe przeznaczone do bezpiecznego przechowywania substancji niebezpiecznych. Zadbanie o bezpieczeństwo i dobre warunki pracy, zwłaszcza w miejscach, w których przechowywane są substancje zagrażające zdrowiu lub życiu człowieka, jest podstawową i absolutnie niezbędną kwestią, dlatego należy wybrać odpowiedni sklep BHP, który zaopatrzy we wszystkie możliwe środki ochrony.

Słowa kluczowe: artykuły bhp odzież robocza kaski ochronne wanny wychwytowe półmaski filtrujące maski ochronne buty robocze

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.