Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:

Strona WWW: allweld.pl
Dodano: 2018-12-07 17:03:01
Modyfikacje: 2018-12-07 17:03:01
Ilość odsłon: 82

Ogłoszenie
Sklep spawalniczy - Allweld.pl

Kategoria: sprzedam inne,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Nazywamy się F.H.U. "RO-GAZ" i działamy na rynku już od lat 90-tych. Działamy na terenie południowo-wschodniej Polski w zakresie szeroko rozumianej techniki przemysłowej i spawalniczej. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń i akcesoriów spawalniczych. Nasze centrum spawalnictwa obsługuje klientów stacjonarnie i online. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 21/4. Prowadzimy też centrum spawalnicze pod adresem www.allweld.pl. W naszej ofercie znajduje się sprzęt wiodących producentów z polski i Europy. Proponujemy naszym klientom między innymi takie urządzenia jak: spotter blacharski i przecinarka plazmowa. Nasza firma dba o regularne dokształcanie pracowników z zakresu nowości technicznych dzięki czemu dysponuje doskonale wykształconą kadrą. Oferujemy pomoc w zakresie doboru materiałów, urządzeń jak również w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb produkcyjnych.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.