Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2018-12-10 11:08:01
Modyfikacje: 2019-05-17 11:15:50
Ilość odsłon: 67

Ogłoszenie
SPRZEDAŻ KOŃCÓWEK DO ZAKUWANIA WĘŻY USŁUGI ZAKUWANIA WĘŻY ELTRAS BIAŁYSTOK

Kategoria: inne usługi,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS wykonuje fachowo usługi zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej, które wymagają naprawy, przerobienia lub dopasowania do rodzaju maszyny, w której mają zostać zastosowane. Firma ELTRAS wykonuje wszelkie przeróbki przewodów, wymiany zużytych przewodów hydrauliki siłowej w podnośnikach, wózkach widłowych, maszynach drogowych, budowlanych i innych z możliwością dojazdu na miejsce awarii. Serwis przewodów hydrauliki siłowej prowadzony przez ELTRAS jest mobilny i umożliwia naprawę lub wymianę przewodu na miejscu, bez konieczności wymontowywania przewodu i dostarczania go do serwisu. Usługi serwisowe przewodów hydrauliki siłowej wykonywane przez ELTRAS dają gwarancję precyzyjnego wykonania naprawy, wymiany uszkodzonego przewodu oraz dopasowania przewodów hydraulicznych do potrzeb Klienta. Firma ELTRAS wykonuje fachowe usługi zakuwania węży i przewodów hydraulicznych, naprawy zużytych oraz uszkodzonych przewodów hydrauliki siłowej, przeglądy serwisowe przewodów. Firma ELTRAS dysponuje szerokim asortymentem końcówek oraz elementów złącznych do przewodów hydraulicznych, co umożliwia sprawne dokonanie przeróbek, bez konieczności oczekiwania na dostawę zamówionych elementów. Zakuwarki wykorzystywane przez ELTRAS do wykonywania zakuć obsługują przewody o zróżnicowanym przekroju, co umożliwia zakuwanie przewodów używanych w różnorodnych maszynach i urządzeniach. Firma ELTRAS podejmuje się realizacji zleceń nietypowych, wymagających natychmiastowej naprawy oraz realizuje zlecenia również poza godzinami pracy firmy. W sytuacjach awaryjnych umożliwiamy Klientowi skorzystanie z usług serwisu przewodów hydrauliki siłowej poza wyznaczonymi godzinami pracy po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie pod numerem 508 170 179. Usługi zakuwania węży wykonujemy dla naszych Klientów z gwarancją satysfakcji oraz w przystępnych, rozsądnych cenach. Doświadczeni specjaliści zapewniają naszym Klientom doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiednich elementów złącznych, naprawy przewodów, wymiany elementów, przeglądów. Współpraca z firmą ELTRAS umożliwia skrócenie czasu wykonania usługi zakuwania węży, możliwość negocjowania ceny przy stałych zleceniach oraz szeroki wybór asortymentu do zakuwania przewodów. Zachęcamy do współpracy firmy transportowe, wypożyczalnie maszyn, firmy drogowe, budowlane i inne. Oferta firmy ELTRAS pozwala na kompleksową obsługę firm w zakresie napraw uszkodzonych przewodów hydraulicznych, przeglądów technicznych pojazdów i maszyn, wynajmu maszyn i pojazdów, transportu niskopodwoziowego czy rozładunku i przeładunku wagonów. Oferta firmy ELTRAS dostępna jest na firmowej stronie internetowej www.eltras.pl oraz u obsługi pod numerem 85 652 51 32.

Słowa kluczowe: zakuwanie węży hydraulicznych zakuwarka do węży Białystok zakuwanie przewodów zakuwanie Białystok zakuwanie produkcja węży serwis węży hydraulicznych

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.