Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 33 817 20 49
Region: Bielsko-Biała

Dodano: 2019-06-04 08:58:09
Modyfikacje: 2019-06-04 08:58:09
Ilość odsłon: 27

Ogłoszenie
Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych

Kategoria: inne usługi,

Region: , Bielsko-Biała

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych w Bielsku-Białej prowadzony jest przez Śląską Fundację Błękitny Krzyż, która od ponad 20 lat udziela profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy osobom uzależnionym i ich bliskim.

Oferta leczenia dedykowana jest zarówno dla dorosłych kobiet oraz mężczyzn z całego kraju. W ośrodku udzielana jest pomoc dla osób z rozpoznaniem hazardu patologicznego oraz zaburzeń nawykowych i popędów, takich jak seksoholizm, pracoholizm, zakupoholizm, siecioholizm czy też uzależnionych od gier komputerowych. Dodatkowo prowadzone są terapie dla osób cierpiących na: bigoreksję, ortoreksję, patologiczne zbieractwo, nadmierne ćwiczenia fizyczne lub nałogowe objadane się.

Program terapeutyczny dla Patologicznych Hazardzistów w ośrodku jest całościowo zintegrowany i oparty na najnowszych wynikach badań i metodach pracy. Zawiera różnorodne oddziaływania terapeutyczne, również warsztaty i treningi kompetencji społecznych. Pacjenci ośrodka otrzymują zakwaterowanie i wyżywienie oraz biorą udział w intensywnych zajęciach terapeutycznych trwających 10 tygodni, w spotkaniach społeczności ośrodka, w elementach ergoterapii oraz w spotkaniach dyskusyjnych dotyczących wartości, zwłaszcza trzeźwego stylu życia.

Dodatkowo pacjent bierze udział w zajęciach grupowych i jest pod stałą opieką indywidualnego terapeuty i lekarza psychiatry. Ma również możliwość skorzystania z pomocy prawnej oraz doradcy finansowego. Każdy pacjent może liczyć na pomoc specjalistów, borykając się z różnymi problemami, w tym spłatą długów, uzyskanie wszelkich dokumentów, pomoc w znalezieniu zatrudnienia, rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych
ul. Bystrzańska 51a, 43-300 Bielsko-Biała

https://www.bk-europe.pl/

Tel. 33 817 20 49

Email: danuta.nowak@bk-europe.pl

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.