Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:

Strona WWW: mariabucardi.pl
Dodano: 2020-09-10 00:07:52
Modyfikacje: 2020-09-10 00:07:52
Ilość odsłon: 15

Ogłoszenie
Świeca intencyjna, by uwolnić się od problemów

Kategoria: inne usługi,

Region:

Namaste Moi Kochani, juz 17.09.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Panny) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych.


Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciagnąć coś do Twojego życia.

1 świeca = to 1 intencja.

Rytuał wykonuję osobiście 17.09.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin.

Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś - proszę o dane tej osoby i opis intencji.

Co może byc intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważe, że coś było nie tak, jak powinno - powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.Wykorzystaj je na to, by uporządkować swoją przestrzeń i swoje życie - to jest właśnie sprzyjający do tego czas. Rozlicz się z tym, co już do Ciebie nie pasuje i zorganizuj na nowo tak, by jak najbardziej Ci sprzyjało. To może dotyczyć tylko jednej aspektu Twojego życia, np. porządki w szafie, a może to być cały dom i każda dziedzina życia.


Spróbuj, nawet jeśli nie masz na to siły, ponieważ Wszechświat Ci będzie w tym pomagał i wspierał. Zacznij metodycznie, małymi krokami do celu.

Pozbądź się gratów, zakurzonych rzeczy i przedmiotów, których nie lubisz. Jeśli brakuje Ci motywacji i inspiracji - zajrzyj do Audiobooka “CZY SWETRY MAJĄ DUSZĘ? WPŁYW MEBLI, UBRAŃ, BIŻUTERII I INNYCH RZECZY MATERIALNYCH NA JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA - METODY OCZYSZCZANIA” - PORADNIK MARII BUCARDI, a także do książki “JAK AKTYWOWAĆ DOBRE ENERGIE W TWOIM OTOCZENIU I JAK USUWAĆ TE NEGATYWNE” - są dla Ciebie prezentem, gdy aktywujesz dostęp do Ceremonii od 33 zł:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37
Swiece zamowisz tutaj link : https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-17.09.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/614

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.