Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko!

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:

Dodano: 2019-05-30 14:09:14
Modyfikacje: 2019-05-30 14:09:14
Ilość odsłon: 82

Ogłoszenie
Szkolenia e-learningowe

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Rozwój technologii wpływa na wiele aspektów naszego życia. Mowa między innymi o podejściu do kształcenia. Zamiast przesiadywania w salach wykładowych i pogłębiania wiedzy nad wielostronicowymi encyklopediami, coraz popularniejsze jest bowiem uczenie się przez Internet. Wiele uczelni wyższych udostępnia obecnie w sieci swoim studentom wybrane programy dyplomowe. E-Learning jest także bardzo ciekawym, nowym trendem w kształceniu pracowników i podnoszeniu ich kompetencji. Szkolenie e learningowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oferuje firma Team Prevent Poland, która swoje usługi świadczy już od dziesięciu lat. Każde proponowane przez firmę szkolenie e learning dostępne jest siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Treść szkolenia przedstawiona jest przez lektora. W zależności od preferencji, kursant ma także możliwość wzrokowego przyswajania materiału szkoleniowego za pomocą edycji tekstu mówionego przez lektora.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.