Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Tel. 795 688 323
Region:
łódzkie
Strona WWW: ultimed.com.pl/
Dodano: 2018-04-29 23:40:13
Modyfikacje: 2018-04-29 23:40:13
Ilość odsłon: 30

Ogłoszenie
Ultimed - gabinety specjalistyczne

Kategoria: inne usługi,

Region: łódzkie

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Ultimed to gabinety specjalistyczne, w jakich znajdziesz specjalistów z takich powierzchni jak stomatologia, endokrynologia, ginekologia i diabetologia. Stanowi to naturalną zaletą dla pacjenta. Nasi specjaliści mogą zrozumieć go kompleksową opieką poprzez silniejszą i dokładniejszą diagnozę, oraz co za tym idzie natychmiastowym wdrożeniem właściwego leczenia. Naszą specjalnością jest warta nad osobami w ciąży oraz kwalifikacja do stomatologicznego leczenia chirurgicznego. Leczymy i z powodzeniem pacjentów z punktami uznanymi za dużo złożone do wyleczenia. Zezwala na ostatnie wiedza zdobywana przez swoich specjalistów w częstej książki w Klinice Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Nasza klasa RTG wyposażona istnieje w wysokiej klas sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu pacjent otrzymuje mniejszą mniejszą ilość promieniowania niż w tamtych aparatach. Badanie przeprowadzane jest błyskawicznie, dzięki możliwości krótkiego okresu ekspozycji. Minimalizowane stanowi w obecny rozwiązanie ryzyko nieudanych zdjęć w produkcie poruszenia się pacjenta, a co wewnątrz tym chodzi konieczności dokonania ponownego badania.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.