Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko!

Great flowers

Obsługa cudzoziemców

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2021-11-15 13:11:59
Modyfikacje: 2021-11-15 13:11:59
Ilość odsłon: 21

Ogłoszenie
USŁUGI TRANSPORTOWE TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY CIĘŻAROWY WYNAJEM ELTRAS

Kategoria: części auto/moto,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS posiada w ofercie usługi motoryzacyjne, usługi rozładunkowe, usługi transportowe, diagnostyczne oraz serwisowe zapewniające możliwość kompleksowej obsługi klientów w zakresie transportu, w tym transportu ponadgabarytowego ładunków, maszyn, towarów z rozładunku, przeglądów diagnostycznych pojazdów i maszyn, naprawy pojazdów i maszyn w warsztacie mechanicznym. Firma ELTRAS dostosowuje ofertę usług w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Firma ELTRAS jest właścicielem Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zapewniającej kompleksowe usługi diagnostyczne samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i motocykli, serwisu przewodów hydrauliki siłowej zapewniającego wymianę, naprawę i przystosowanie przewodów o dowolnej średnicy do konkretnego zastosowania oraz warsztatu mechanicznego, który wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów i maszyn wszelkiego typu, w szczególności samochodów ciężarowych i maszyn. Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze i eksploatacji pojazdów ciężarowych i specjalistycznych maszyn do rozładunku, przeładunku i transportu ponadgabarytowego przy użyciu naczep niskopodwoziowych. Firma ELTRAS dysponuje własnymi samochodami ciężarowymi, naczepami niskopodwoziowymi, które pozwalają na obsługę większości zleceń transportowych na terenie kraju. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych kierowców i operatorów maszyn, którzy podejmują starania o sprawną i terminową realizację każdego zlecenia. Firma ELTRAS dba o zapewnienie najwyższej jakości usług, w tym usług diagnostycznych w stacji diagnostycznej należącej do firmy. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS umożliwia kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdów i maszyn przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, możliwość korzystania z usług warsztatu w trakcie przeglądu diagnostycznego, w celu usunięcia usterek, wymiany drobnych elementów tj. żarówki, bezpieczniki, czy dokonania regulacji: ustawienie zbieżności, regulacja świateł. Dodatkową korzyścią dla klientów stacji diagnostycznej ELTRAS jest możliwość elektronicznej rezerwacji terminu badania technicznego, co pozwoli skrócić czas oczekiwania na badanie techniczne. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mają do dyspozycji przestronny parking przed budynkiem stacji diagnostycznej, możliwość oczekiwania w komfortowych warunkach oraz konkurencyjne ceny na inne usługi z oferty firmy ELTRAS.
Serwis hydrauliki siłowej należący do ELTRAS dysponuje maszynami do zakuwania węży hydraulicznych obsługującymi przewody o dowolnym przekroju oraz pełnym asortymentem akcesoriów i elementów do przystosowania przewodu dostępnym na miejscu. Serwisanci przewodów hydrauliki siłowej realizują również usługi wymiany i naprawy przewodów z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii. Zachęcamy do zapoznania się w ofertą firmy ELTRAS na firmowej stronie internetowej www.eltras.pl, rezerwacji wizyt w stacji diagnostycznej na adres biuro@eltras.pl lub kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.

Słowa kluczowe: przeglądy techniczne stacja diagnostyczna badania techniczne.eltras białystok diagnostyka pojazdów

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.