Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Bielsk Podlaski
podlaskie
Strona WWW: mariabucardi.pl
Dodano: 2020-12-10 17:15:43
Modyfikacje: 2020-12-10 17:15:43
Ilość odsłon: 40

Ogłoszenie
Wykład online- rozwój duchowy i osobisty

Kategoria: edukacja, kursy, szkolenia,

Region: podlaskie, Bielsk Podlaski

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Dlaczego większość ludzi nieświadomie wybiera drogę cierpienia, gdy ta druga piękna droga życia jest tuż obok?
Dlaczego większość ludzi na Ziemi żyje w cierpieniu niespełnionych marzeń, codziennie denerwują się, frustrują, narzekają?
Jak podjąć właściwą decyzję i zobaczyć więcej, zobaczyć te drugie drzwi, które prowadzą do lekkości, spełnienia, radości i szczęścia.
Jak rozpoznać wskazówki i drogowskazy w natłoku informacji i codziennych zadań i iść we właściwym kierunku.
Dlaczego z reguły Twoja podświadomość kieruje Cię w tę stronę, którą już znasz, a tam czekają na Ciebie stare utarte schematy, przyzwyczajenia, nałogi (używki, ucieczka w konsumpcję, np. kupowanie, oglądanie filmów, granie w gry).
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
Problemy, krytyka, kłótnie, nieporozumienia z innymi, samotność lub nieudany związek, sprawy, które ciągną się z przeszłości, bóle ciała i duszy, plotki, niejasne sytuacje lub zupełnie bez wyjścia… Może jesteś w jednej z nich? Lub zwyczajnie brakuje Ci siły i motywacji? Może nawet masz głowę pełną pomysłów, ale brak czasu, by je zrealizować? Albo nie znasz swojej drogi i co najlepiej robić… Możesz położyć kres zagubieniu i niemocy. Co tydzień odbywają się spotkania ze wskazówkami jak iść dalej, by uwolnić się od tego, co ciężkie. Raz na jakiś czas przychodzi moment w życiu, że trzeba rozstać się z tym co stare, by zrobić miejsce na nowe. Czy będzie ono lepsze? TAK, jeśli tylko tak zdecydujesz! Jeśli potrzebujesz tych wskazówek, które tutaj nazywamy “klucze wtajemniczenia”, to właśnie na tej Ceremonii uzyskasz odpowiedzi jak wybrać lepszą drogę, na której odczujesz spełnienie i radość. Otrzymasz również dostęp do wszystkich pozostałych 136 spotkań online, a także innej serii webinarów, które nazywają się “Czas z Marią Bucardi” - jeśli oczywiście interesuje Cię wiedza z dziedziny rozwoju duchowego. To nie wszystko! Otrzymasz również dostęp do całej biblioteki VIP i wszystkich książek, które się tu znajdują - aż 19 pozycji na różne tematy. Z dostępem do tak szerokiego wachlarzu przesłań, wiedzy i konkretnych wskazówek, na pewno odnajdziesz drogę, którą marzysz podążać. Nie przeocz tej okazji, ponieważ Twoje życie jest zbyt cenne! Wszytskie spotkania z Marią Bucardi na www.bucardimaria.com

Słowa kluczowe: coach doradca zmiana życia wiara pozytywne wibracje

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.