Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Rybnik
śląskie
Dodano: 2019-08-09 17:32:33
Modyfikacje: 2019-08-09 17:32:33
Ilość odsłon: 24

Ogłoszenie
Wypożyczalnia sprzetu medycznego

Kategoria: zdrowie, uroda,

Region: śląskie, Rybnik

Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny dla każdego, kto zmagał się z kontuzją, tworzącym długoterminowe efekty dla działania całego organizmu. Jednak jak prawie każdy inny sprzęt medyczny, wszystko to, co potrzebne do rehabilitacji bywa bardzo drogie. Poprzez to też powstała wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Relax Med, która powoduje, że zamiast wydawać bajońskie ilości gotówki na kupienie potrzebnego sprzętu, istnieje możliwość go pożyczyć w bardzo przystępnej cenie. Propozycja Relax Med jest bardzo różnorodna oraz jest możliwość tam wypożyczyć m.in. łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, wózki inwalidzkie, jak i narzędzia potrzebne do ćwiczenia stawu biodrowego. Wszystko to stanowi podstawę dla rehabilitacji bardzo wielu ludzi. Relax Med zapewnia wybrany sprzęt medyczny w krótkim czasie i oferuje jego pożyczenie na niezmiernie korzystnych postanowieniach. Sprzęt jest transportowany pod wybrany przez klienta adres. Relax Med to zatem wypożyczalnia sprzetu rehabilitacyjnego, na którą warto liczyć!

Słowa kluczowe: Wypożyczalnia sprzetu medyczneg

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.