Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region:

Strona WWW: finereader.pl
Dodano: 2018-02-27 18:12:03
Modyfikacje: 2018-02-27 18:12:03
Ilość odsłon: 144

Ogłoszenie
Wypróbuj FineReader do edycji dokumentów pdf

Kategoria: komputery, telekomunikacja,

Region:

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Zależy Ci na niezawodnym oprogramowaniu ocr? Chcesz wykorzystywać możliwości, jakie daje rozpoznawanie tekstu ze skanu, odczytywanie tekstu z pdf lub rozpoznawanie pisma? Na pewno wielokrotnie poszukiwałeś programów do przerabiania word na pdf albo pdf na doc bądź programów do skanowania dokumentów do worda. Wiele osób szuka opcji na edycję tekstu w pdf. Jest to częsta potrzeba, gdy pracujemy na komputerze z oprogramowaniem biurowym. Oprogramowanie FineReader to odpowiedź na ważne potrzeby użytkowników pakietów biurowych. FineReader sprawia, że nie trzeba myśleć, jak w pdf zmienić tekst. Oprogramowanie to charakteryzuje się ogromnymi możliwościami. Ułatwia takie czynności, jak chociażby kopiowanie tekstu z pdf, łączenie dokumentów pdf, rozpoznawanie tekstu ze zdjęcia oraz rozpoznawanie pisma odręcznego. FineReader jest doskonałym czytnikiem tekstu, skanerem ocr oraz programem do odczytywania tekstu z pdf. Zajrzyj na stronę programu FineReader, aby poznać wszystkie możliwości, jakie daje technologia ocr.

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.