Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Białystok
podlaskie
Strona WWW: eltras.pl
Dodano: 2019-06-27 11:39:39
Modyfikacje: 2019-06-27 11:39:39
Ilość odsłon: 26

Ogłoszenie
ZAKUWANIE WĘŻY SERWIS PRZEWODÓW STACJA DIAGNOSTYCZNA ELTRAS BIAŁYSTOK

Kategoria: usługi auto/moto,

Region: podlaskie, Białystok

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Firma ELTRAS oferuje specjalistyczne usługi w zakresie transportu, przeglądów technicznych pojazdów, wynajmu maszyn, specjalistycznego sprzętu do rozładunku i przeładunku wagonów oraz usługi serwisowe w zakresie napraw przewodów hydrauliki siłowej w maszynach, pojazdach i urządzeniach. Firma ELTRAS prowadzi nowoczesną stację diagnostyczną pozwalającą na wykonywanie przeglądów diagnostycznych pojazdów i maszyn bez żadnych ograniczeń przez wykwalifikowanych diagnostów, którzy w trakcie badania technicznego pomogą zadbać o doskonały stan techniczny pojazdu. Stacja diagnostyczna prowadzona przez ELTRAS posiada doskonale wyposażoną ścieżkę diagnostyczną umożliwiającą świadczenie usług diagnostycznych pojazdów, w tym także analizator spalin, tester złącz do przyczep, urządzenia pozwalające na skuteczną ocenę szczelności układu instalacji LPG. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje badania techniczne dopuszczające do ruchu po kolizjach, wypadkach, umożliwia ocenę stanu technicznego pojazdu przed zakupem oraz przygotowuje wszelkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy. W warsztacie należącym do firmy ELTRAS możliwe jest dokonanie drobnych napraw do przeglądu, bez konieczności poszukiwania warsztatu w przypadku stwierdzenia usterki w trakcie przeglądu. Dodatkową korzyścią z korzystania z usług firmy ELTRAS jest opcja bezpłatnego przypomnienia o zbliżającym się terminie badania technicznego, możliwość elektronicznej rezerwacji terminu badania oraz profesjonalnie wyposażone stanowisko do badań technicznych.
Firma ELTRAS zajmuje się świadczeniem usług profesjonalnego zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach, wózkach widłowych i podnośnikach. Usługi zakuwania węży firma ELTRAS wykonuje przy użyciu sprzętu renomowanej firmy, który obsługuje przewody hydrauliki siłowej o dowolnej średnicy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zakuwania praktycznie każdego przewodu. Firma ELTRAS wykonuje profesjonalnie regenerację przewodów hydraulicznych, przeglądy techniczne przewodów hydrauliki siłowej oraz wymianę przewodów hydraulicznych z dostosowaniem przewodu do każdego typu pojazdu czy maszyny. Firma posiada doskonale wyposażone stanowisko do zakuwania węży, z możliwości zakupu dowolnych końcówek i złączy do zakuwania przewodów z bogatej oferty produktów dostępnych w warsztacie firmy ELTRAS. Firma oferuje również usługi serwisowe z dojazdem na miejsce awarii, do firmy Klienta lub we wskazane miejsce, co znacznie skraca czas przestojów pojazdów i umożliwia natychmiastową naprawę przez wykwalifikowany serwis. Z usług serwisu przewodów hydraulicznych można skorzystać po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie pod numerem 508 170 179. Na firmowej stronie internetowej www.eltras.pl można dokonać rezerwacji terminu badania technicznego, zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez firmę ELTRAS oraz znaleźć dane kontaktowe oraz wskazówki dojazdu do siedziby firmy.

Słowa kluczowe: zakuwanie węży hydraulicznych zakuwarka do węży Białystok zakuwanie przewodów zakuwanie Białystok zakuwanie produkcja węży serwis węży hydraulicznych

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.