Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »
POLECAMY
Sklep internetowy szybko! Kazumi studio mody

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Wielogóra
mazowieckie
Dodano: 2020-10-28 07:52:18
Modyfikacje: 2020-10-28 07:52:18
Ilość odsłon: 16

Ogłoszenie
zbiorniki ppoż

Kategoria: dom, mieszkanie, działkę,

Region: mazowieckie, Wielogóra

Ilustracje ogłoszenia (kliknij aby powiększyć)

Zachęcamy do zakupu naszych specjalistycznych wyrobów betonowych, w szczególności szamb jednokomorowych, dostępnych w różnych pojemnościach i rozmiarach.

Betonex to zakład z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz lider w branży produkcji kolektorów betonowych. Ze względu na użycie najwyższej klasy substratów, m.in. betonu minimum B20-B40, nasze wyroby cechują się satysfakcjonującymi parametrami jakości. Nowoczesne warstwy ochronne gwarantują szczelność oferowanych zbiorników oraz zwiększają odporność na wzmożone oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych, przedłużając czas bezproblemowego użytkowania. Oprócz tego nasz zakład oferuje doradztwo w wyborze właściwego kolektora oraz montaż w domu klienta, a także niestandardowo długą gwarancję na wszystkie oferowane przez nas instalacje. W naszej ofercie można znaleźć szamba betonowe, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, a także betonowe dekle do szamba, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwpożarowe.

Produkowane przez naszą firmę zbiorniki na nieczystości ciekłe robione są ze starannie dobranego betonu ze specjalnym zbrojeniem, dostępne w wariantach od 2000 do 12000 l. W naszych projektach skupiamy się na zbiornikach jednokomorowych, które są tańsze od kilkukomorowych i częściej kupowane przez klientów. Takie podejście spisuje się idealnie w domkach jednorodzinnych, gdzie ścieki z gospodarstwa domowego usuwane są z użyciem szambiarki.

Sprzedawane przez nas kolektory są kształtu prostopadłościanu o maksymalnych wymiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od objętości wymiary kolektora mogą być proporcjonalnie mniejsze. U wylotu kolektora, umieszczony jest komin o długości 50 cm, który można przykryć zarówno pokrywą betonową, jak i metalową. Poza tym istnieje możliwość zainstalowania w zbiorniku czujnika ilości wypełnienia, co stanowi kolejne udogodnienie w eksploatacji. Wszystkich zainteresowanych szczegółową specyfikacją zaprezentowanych powyżej artykułów z betonu gorąco zapraszamy do kontaktu

Słowa kluczowe: zbiorniki ppoż

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.