Afiszowo.pl - ogłoszenia docierajace do ludzi.

Szukaj
×Zamknij boks wyszukiwania

Ekspresowe wyszukiwanie

Co:
Gdzie:
Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Jak przyciągnąć uwagę do ogłoszenia?

Jak się ogłaszać skutecznie?

Afiszowo.pl umożliwia skuteczne publikowanie darmowych ogłoszeń w Internecie, i , co ważniejsze - ogłoszenia zamieszczone w Afiszowo.pl są czytane. Ludzie - kontrahenci, klienci i poszukiwacze okazji - czytają Twoje oferty i przeglądają ogłoszenia naprawdę. Dzięki temu kupisz, sprzedasz, wymienisz, znajdziesz pracę, partnerów i kontrahentow dla Twoich transakcji. Afiszowo.pl jest zatem najlepszym rozwiazaniem do publikacji ogloszen w Internecie. I najważniejsze: Te ogłoszenia są w 100% ogłoszeniami darmowymi! Tanie wypromowanie ogłoszeń także jest możliwe - i jeszcze powiększa skuteczność Twoich ofert. Dlatego nie czekaj dłużej i bierz się do dodawania darmowych ogłoszeń na afiszowo.pl!

Region: Gorzów Wielkopolski
lubuskie
Dodano: 2019-04-02 09:15:45
Modyfikacje: 2019-04-02 09:15:45
Ilość odsłon: 7

Ogłoszenie
Zrób krok do lepszego jutra! Zacznij współpracę z Promedica24 już dziś!

Kategoria: praca za granicą,

Region: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy na stałe a może na jakiś czas? Masz nadmiar wolnego czasu? Potrzebujesz gotówki?
Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech i spełniaj się pomagając innym!

W związku z utrzymującą się od lat tendencją do starzenia się zachodnich społeczeństw, na rynku potrzebnych jest coraz więcej opiekunek osób starszych. Praca w opiece jest bardzo dobrą okazją do doskonalenia kompetencji zawodowych, poprawy umiejętności językowych czy zwiedzania świata. Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun Osób Starszych i chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź na spotkanie z rekrutrem firmy Promedica24 do biura przy ul. Warszawskiej 30 w Gnieźnie.

Promedica24 świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Firma poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą.

Pojawienie się nowego oddziału w Gnieźnie jest szansą na zmniejszenie bezrobocia oraz szansą dla mieszkańców regionu, którzy będą mogli wyjechać do pracy za granicą. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy poszukiwane są osoby o zróżnicowanych kompetencjach zawodowych.

Praca opiekunki osoby starszej to doskonała możliwość zarobienia dużych pieniędzy oraz zdobycia ciekawego doświadczenia. Krajem, w którym najczęściej pracują polskie opiekunki są Niemcy, wybierane ze względu na wysokie zarobki i stabilną, bezpieczną pracę. Ze względu na sytuację demograficzną starzejących się społeczeństw zapotrzebowanie na opiekunki w Europie Zachodniej ciągle rośnie, co stwarza atrakcyjne możliwości zatrudnienia dla Polek pragnących pracować za granicą jako opiekunki. Niemcy, ze względu na bliską lokalizację są najczęściej wybieranym krajem, w którym Polki opiekują się osobami starszymi.

Promedica24 poszukuje do pracy otwarte i empatyczne osoby z gotowością do pracy za granicą, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Współpracując z Promedica24 Opiekun Seniorów zyskuje dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy; składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie; transport, wyżywienie i zamieszkanie; pakiet medyczny dla stałych Opiekunów; wsparcie opiekuna kontraktu; pełną organizację wyjazdu i pobytu; wyjazd i powrót firmowym busem z/do miejsca zamieszkania; kursy językowe i szkolenia opiekuńcze oraz całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7. Dla Promedica24 ważne są też relacje z Opiekunami, z którymi firma pozostaje w kontakcie w trakcie kontraktu i po jego zakończeniu.

Promedica24 jest certyfikowaną firmą w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi. Firma jest profesjonalną alternatywą dla domów opieki, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług opiekuńczych. Grupa Promedica24 jest liderem opieki domowej w Europie. Od 13 lat świadczy usługi na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski.

Dzięki zapewnianiu legalnej formy współpracy i organizacji pobytu za granicą ponad 35.100 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współprace z Promedica24. Grupa może pochwalić się współpracą z setkami partnerów na kilku rynkach w Europie. To co wyróżnia firmę to doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby klientów. Misją Promedica24 jest opieka na najwyższym poziome, dlatego dokładane są wszelkie starania, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje kadry opiekuńczej.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Wybickiego 6/1 (naprzeciw c. handlowego ,,Kaskada’’) lub skontaktuj się telefonicznie z p. Aleksandrą 501357383

www.promedica24.pl

Napisz wiadomość do ogłaszającego teraz:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz kod:
WYRÓŻNIENIE
7,38zł (z VAT) 
Co mi daje promowanie ogłoszenia ? (kliknij)
Aby wypromować ogłoszenie wyślij
Wyślij SMS o treści kodafisz na numer 76480
Koszt SMSa: 7,38zł (zawiera VAT)
W odpowiedzi dostaniesz kod - przepisz go:
Otrzymany kod:
Co zyskujesz promując Twoje ogłoszenie w Afiszowo.pl? Promocja ogłoszenia
  • We wszystkich listach ogłoszeń Twoje ogłoszenie będzie podświetlona na czerwony kolor - widoczny nie sposób ominąć wzrokiem!
  • Twoje ogłoszenie będzie na początku każdej listy w której teraz jest wyświetlane - każdy je zobaczy!
  • Twoje ogłoszenie będzie przedstawiane na stronie głównej serwisu Afiszowo.pl - dzięki temu Twoją ofertę obejrzy więcej osób
  • Czas promocji to 30 dni promowania!

© Afiszowo.pl,
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Afiszowo.pl to portal gromadzący ogłoszenia, oferty i afisze ogłoszeniowe we wszystkich kategoriach.